TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

1 czerwca dzieci pojadą z Polonusem za złotówkę
InfoBus.pl - Opublikowano: 29.05.2019 13:13:41
1 czerwca dzieci pojadą z Polonusem za złotówkę

Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy z okazji Dnia Dziecka przygotował specjalną propozycję dla najmłodszych.

Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy z okazji Dnia Dziecka przygotował specjalną propozycję dla najmłodszych. W dniu 1 czerwca dzieci do lat 13 pojadą za 1 zł.

-"Dzień Dziecka powinien być fantastyczny i my to doskonale rozumiemy. Nasz przyjazny orzełek Polek zaprasza wszystkie dzieciaki na pokład biało-czerwonych autokarów do wspólnych podróży za 1 zł. Dzięki tej promocji rodzice będą mogli przeznaczyć zaoszczędzone środki na dodatkowe atrakcje i przyjemności dla swoich pociech. Aż chciałoby się być znowu dzieckiem! – mówi Maciej Acedański, prezes zarządu Polonus.

Dzień Dziecka

Polonus specjalnie na Dzień Dziecka przygotował ofertę, która umożliwi podróże za 1 zł dla dzieci do 13. roku życia. Bilety dla najmłodszych dostępne są od 29 maja br. Rodziny z małymi dziećmi będą mogły skorzystać z promocji kupując bilet zarówno przez Internet, jak i tradycyjnie w kasie Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia. Podróż będzie można odbyć na podstawie dokumentu stwierdzającego wiek, np. legitymacji szkolnej.

Polski przewoźnik oferuje nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu. Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.

Równolegle honorowane są stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat w pozostałe dni roku, zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, które można wymienić na bezpłatne podróże.

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
Polonus