TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

100 polskich miast w sieci FlixBusa
InfoBus.pl - Opublikowano: 28.03.2019 12:00:45
100 polskich miast w sieci FlixBusa

Na wiosnę zielona platforma uruchamia nowe trasy nad morze, m.in. do Karwi, Władysławowa i Gdyni, oraz rezerwacje grupowe. Do grona partnerów dołączyły takie firmy, jak: PAI Trans i NOIR.

Na wiosnę zielona platforma uruchamia nowe trasy nad morze, m.in. do Karwi, Władysławowa i Gdyni, oraz rezerwacje grupowe. Do grona partnerów dołączyły takie firmy, jak: PAI Trans i NOIR.

28 marca FlixBus uruchamia sprzedaż biletów na dwie nowe linie, w ramach których zielone autobusy kursować będą ze Słubic, z Gorzowa Wielkopolskiego oraz Wrocławia do Gdyni. Dodatkowo, dzięki sezonowej linii na trasie Wrocław – Karwia, która ruszy 19 czerwca, FlixBusem będzie można dojechać do nadmorskich miejscowości: Władysławowa, Chłapowa, Rozewia i Jastrzębiej Góry.

Tym samym FlixBus w Polsce dojeżdża już do 100 miejscowości.

Północno-zachodnia 1388

1388 Gdynia – Słubice (czas przejazdu: 8:30h, partner: PAI Trans).

Przystanki to: Gdynia – Sopot – Gdańsk – Starogard Gdański – Chojnice – Człuchów – Wałcz – Strzelce Krajeńskie – Gorzów Wielkopolski – Ośno Lubuskie – Słubice.

Z Południa na Północ 1307

Także w kwietniu wystartuje linia 1307 relacji Wrocław – Gdynia, natomiast jej sezonowa wersja na trasie Wrocław – Karwia z przystankami we Władysławowie, w Chłapowie, Rozewiu i Jastrzębiej Górze ruszy 19 czerwca.

Czas przejazdu: 9:05h. Za kursy na linii 1307 odpowiadać będzie partner FlixBusa z Elbląga, firma NOIR.

Przystanki to: Wrocław – Leszno – Poznań – Gniezno – Inowrocław – Toruń – Gdańsk – Sopot – Gdynia

Rezerwacje grupowe

Kalendarz rezerwacyjny dla większości z 60 linii FlixBusa jest już otwarty na terminy wakacyjne, a do systemu rezerwacyjnego wróciły również dwie linie sezonowe kursujące na trasach Warszawa – Karpacz oraz Warszawa – Krynica-Morska.

W związku z tym FlixBus postanowił wprowadzić również nową opcję ułatwiającą planowanie podróży grupowych, przydatną zwłaszcza w sezonie letnim. Nowa funkcja dotyczy przejazdów przynajmniej ośmiu osób z maksymalnie jedną przesiadką. Rezerwacji podlegają wszystkie kursy krajowe oraz międzynarodowe. Aby dokonać rezerwacji grupowej, należy wypełnić formularz na stronie przewoźnika.

– Wprowadzenie nowej usługi usprawni proces zakupu biletów podróżującym w większych grupach, zwłaszcza w wakacje i długie weekendy, kiedy jest na to duże zapotrzebowanie. Już w ubiegłym sezonie wakacyjnym bilety grupowe stanowiły istotny procent wszystkich naszych rezerwacji i mamy nadzieję, że pasażerowie docenią to uproszczenie. Zależy nam, aby każdy etap podróży, począwszy od rezerwacji biletów, był prosty i wygodny – komentuje Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
autokar
bilet
FlixBus
  • Piotr Garbicz – 29.03.2019

    Patryk Lis Krzysiek Bobek

  • Jakub Michalczyk – 30.03.2019

    Hm. Ciekawe. Chodzą słuchy że tylko międzynarodówkę będą robić.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.