TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

8 autokarów VDL Futura FDD2 w barwach Flixbusa
InfoBus.pl - Opublikowano: 10.01.2020 09:00:01
8 autokarów VDL Futura FDD2 w barwach Flixbusa

VDL Bus & Coach dostarczył 8 autokarów VDL Futura FDD2-141/2600 dla Dr. Richard Gruppe. Za pośrednictwem spółki zależnej Albus München te dwupokładowe pojazdy będą wykorzystywane na różnych trasach dalekobieżnych w imieniu Flixbus.

VDL Bus & Coach dostarczył 8 autokarów VDL Futura FDD2-141/2600 dla Dr. Richard Gruppe. Za pośrednictwem spółki zależnej Albus München te dwupokładowe pojazdy będą wykorzystywane na różnych trasach dalekobieżnych w imieniu Flixbus. Główną trasą dla tych autobusów będzie linia międzymiastowa pomiędzy Monachium a Zurychem.


VDL w barwach Flixbusa

"Dzięki VDL znaleźliśmy wydajnego dostawcę, który jest zorientowany na usługi i zapewnia elastyczność zaspokajania naszych potrzeb. Z pewnością obecnie istnieje możliwość wdrożenia autobusów VDL przez inne firmy należące do Dr. Richard Gruppe i ich długoterminowa współpraca" – powiedział Johann Strasser, dyrektor techniczny Dr Richard Gruppe.

Boris Höltermann, dyrektor zarządzający VDL Bus & Coach Deutschland GmbH, jest zadowolony z dostawy i oczekuje dalszego rozwoju współpracy z Dr. Richard Gruppe – "Dla VDL Bus & Coach to największa dostawa autobusów piętrowych w Niemczech, która ma zostać uruchomiona w wersji dla Flixbus. Jest to również pierwsza dostawa do Dr.Richarda Gruppe, który dzięki tak dużemu zamówieniu dla ośmiu dwupokładowców wyraził zaufanie do VDL Bus & Coach. Jesteśmy z tego bardzo dumni i oczekujemy udanej współpracy. Jesteśmy pewni, że Albus München i pasażerowie Flixbus przeżyją wiele wygodnych podróży z tymi luksusowo wyposażonymi pojazdami VDL".

Futura z przyszłością

Osiem piętrowych autokarów VDL Bus & Coach dostarczonych do Dr. Richarda Gruppe wyposażono w siedzenia dla 74 osób i miejsce na wózek inwalidzki. Fotele VDL klasy 300 z luksusową tapicerką oraz złączami USB i gniazdami 220 V zapewniają pasażerom wysoki poziom komfortu i sprawiają, że podróżowanie na długich dystansach jest wyjątkowo przyjemnym doświadczeniem.

"Segment piętrowy rośnie, a to zamówienie potwierdza rosnącą popularność VDL Futura FDD2", powiedział Boris Höltermann. 

I nie bez powodu. Ekonomiczny układ napędowy sprawia, że VDL Futura jest wyjątkowo niezawodny. Ponadto, niską emisję CO2 gwarantuje lekka modułowa konstrukcja w połączeniu z ekonomicznym układem napędowym i aerodynamiczną konstrukcją. Niskie zużycie paliwa w połączeniu z wysoką pojemnością pasażerów stanowi bardzo opłacalną inwestycję dla operatora autobusu. Co więcej, ergonomiczny kokpit z logicznie rozmieszczonymi funkcjami dla kierowcy, liczne zaawansowane systemy bezpieczeństwa i jazdy oraz bardzo dobre pole widzenia zapewniają przyjemne wrażenia z jazdy zarówno kierowcy, jak i pasażerom.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
autokar
intercity
VDL
Flixbus
Niemcy
Szwajcaria
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.