TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

A1: Video-myto poprawi przepustowość
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 20.06.2019 11:37:10

Od lipca system video tollingu na autostradzie A1.

Od 1 lipca wszystkie bramki na autostradzie A1 będą wyposażone w kamery video tollingu, rozpoznające numer rejestracyjny samochodu, którego właściciel ma specjalną aplikację - zapowiedział minister infrastruktury Andrzej Adamczyk..

Ma to trzykrotnie zwiększyć przepustowość bramek - z 200 do 600 pojazdów na godzinę.

Adamczyk poinformował w środę, że od lipca uruchomiony zostanie na autostradzie A1 system video tollingu, który umożliwi przyspieszenie płatności w formie elektronicznej wszystkim posiadaczom aplikacji pozwalającej płacić w tym systemie za przejazd A1. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
myto
A1
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.