TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

A4: Rusza kolejny remont - od 15 maja
InfoBus.pl - Opublikowano: 14.05.2019 14:51:25

GDDKiA podpisała umowę z wykonawcą remontu autostrady A4 w pobliżu punktu opłat - Karwiany.

GDDKiA podpisała umowę z wykonawcą remontu autostrady A4 w pobliżu punktu opłat - Karwiany. Przygotowania do remontu mają rozpocząć się 15 maja. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Remont fragmentu autostrady ma ruszyć jeszcze wiosną

Zamówienie obejmuje zaprojektowanie oraz wykonanie remontu obu jezdni autostrady A4 w rejonie PPO Karwiany, jezdni manewrowych i miejsc postojowych na parkingu oraz drogi dojazdowej. Przed rozpoczęciem robót w terenie wykonawca musi się do nich przygotować wykonując dokumentację projektową, projekt stałej i czasowej organizacji ruchu wraz z objazdami oraz wykonać odcinek próbny.

W przetargu najlepszą ofertę złożyła firma Strabag Infrastruktura. Opiewa ona na sumę ponad 2,5 mln zł. Udało się juz podpisać umowę. Wykonawca planuje rozpocząć prace w terenie od 15 maja, natomiast utrudnienia w ruchu prawdopodobnie będę występowały od 20 maja.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
droga
A4
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.