TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Anglia: Piętrowy autobus zahaczył o wiadukt
IBHAM.PL - Opublikowano: 02.01.2018 10:53:44

21 grudnia w nocy piętrowy autobus zerwał dach podczas kolizji z wiaduktem kolejowym w Birmingham

Jak informuje portal bham.pl - 21 grudnia w nocy doszło do poważnego uszkodzenia piętrowego autobusu po tym, jak pojazd uderzył w wiadukt kolejowy.

Incydent miał miejsce na Borunville Lane. Pierwsze doniesienia o wypadku pojawiły się tuż przed godziną 00:30. O zdarzeniu powiadomiono służby ratunkowe. W wyniku kolizji zerwany został cały dach autobusu.

W momencie wypadku, pojazd nie obsługiwał żadnej trasy. Kierowcy nic się nie stało i został zwolniony do domu.

West Midlands Fire Service wydał oświadczenie w tej sprawie. Napisano w nim, że załogi straży pożarnej zostały wezwane na Bournville Lane w Birmingham do kolizji z udziałem autobusu, który zderzył się z wiaduktem kolejowym. Nikt nie został ranny.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
W. Brytania
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.