TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Atak na kierowcę autobusu w Warszawie
WARSZAWAWPIGULCE.PL InfoBus.pl - Opublikowano: 19.06.2018 13:24:54 2 komentarze
Atak na kierowcę autobusu w Warszawie

18 czerwca - w poniedziałek - do kabiny kierowcy autobusu miejskiego MZA Warszawa na linii 402 wtargnął mężczyzna, który rozpylił w niej gaz.

18 czerwca - w poniedziałek - do kabiny kierowcy autobusu miejskiego MZA Warszawa na linii 402 wtargnął mężczyzna, który rozpylił w niej gaz. Poszkodowany w tym zdarzeniu jest nie tylko kierowca, ale także jedna z pasażerek. Sprawą zajmuje się policja.

Wiktor Paul z Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie wyjaśnia, że do zdarzenia doszło w poniedziałek rano w autobusie linii 402.

"Autobus zatrzymał się w zatoczce. Przed nim stał samochód osobowy. Wyszło z niego dwóch mężczyzn, jeden z nich rozpylił gaz w kabinie kierowcy" – opisuje Wiktor Paul i dodaje, że nie ma informacji na temat tego, co wydarzyło się wcześniej.

Sprawca uciekł, ale na miejsce została wezwana policja, która zabezpieczyła monitoring.

Poszkodowana została także jedna z pasażerek. Z relacji świadka do którego dotarła "Gazeta Stołeczna" wynika, że samochód osobowy miał zajechać drogę autobusowi, przez co kierowca był zmuszony do hamowania. Wtedy też miało dojść do upadku kobiety.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
kierowca
MZA Warszawa
 • Leszek Niedziółka – 19.06.2018

  Buce w osobówkach widzą tylko do czubka własnego nosa. Dalej już nie. Co gorsza myślenie takich jest dostosowane do ich wzroku.

 • PauloBusiak – 19.06.2018

  Nie dość że taki nie zna kodeksu drogowego, to jeszcze nie wie że autobusy mają monitoring... Zapewne wydawało mu się że miał pierwszeństwo. Jak mawiają instruktorzy jazdy: aby ubiegać się o prawo jazdy wymagane są umiejętności czytania i pisania o myśleniu niestety nikt w kodeksie nie dodał...

 • Zdzich – 20.06.2018

  Kiedyś zaatakował mnie pijany albo naćpany gość ale dostał z gaśnicy którą miałem w kabinie.Jego zdziwienie było bezcenne :)

 • Robert Bojke – 21.06.2018

  Hahah to z ta gasnica to najlepsze xD

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.