TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Autobusem LEO Express nad Bałtyk. Trzy linie
InfoBus.pl - Opublikowano: 29.05.2017 12:55:14
Autobusem LEO Express nad Bałtyk. Trzy linie

1 czerwca dwie trasy LEO Express połączą Polskę północną z południem, dzięki czemu szybko i wygodnie będzie można dotrzeć do popularnych miejsc turystycznych położonych w górach i nad morzem.

1 czerwca 2017 r. dwie trasy LEO Express połączą Polskę północną z południem, dzięki czemu szybko i wygodnie będzie można dotrzeć do popularnych miejsc turystycznych położonych w górach i nad morzem. To trasy:

  • od 1.6.2017 Zakopane - Kraków - Częstochowa - Katowice - Łódź - Bydgoszcz - Ustka

  • od 1.6.2017 Kraków - Katowice - Częstochowę - Łódź - Gdańsk - Ustka

Trzecia linia w lipcu

-"Od 5 lipca do naszej siatki połączeń dojdzie kolejna nowa trasa Wrocław – Wiedeń, przez Ostrawę, nasz nowy przystanek Mikulov, aż do lotniska w Wiedniu. Będzie to nasze trzecie połączenie ze stolicą Austrii. Autobusy będą zatrzymywać się również w Opolu, Katowicach, Ołomuńcu i Brnie - informują przedstawiciele LEO Express

Bilety są już dostępne w sprzedaży od 9 maja. W sieci połączeń LEO Express znajdują się po raz pierwszy popularne miejscowości turystyczne, takie jak Ciechocinek, Słupsk, Gdynia, Sopot czy Toruń. Standardowe ceny zaczynają się już od 19 PLN.

Bilety 1+1 gratis

Teraz można też skorzystać z najnowszej promocji 1 + 1 gratis, co oznacza tańsze podróżowanie w parach.

Promocja jest ważna od 09.05 do 31.05.2017 dla połączeń na trasie Ustka - Kraków / Zakopane w okresie od 01.06 do 30.06.2017 oraz dla połączeń na trasie Wrocław - Wiedeń Lotnisko w okresie od 07.05 do 31.08.2017. Oferta dotyczy tylko biletów zakupionych w "taryfie dorosły" w klasie ekonomicznej, nie można łączyć jej z innymi zniżkami (ISIC, zniżka studencka itp).

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
LEO Express
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.