TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Autobusem LEO Express nad Bałtyk. Trzy linie
InfoBus.pl - Opublikowano: 29.05.2017 12:55:14
Autobusem LEO Express nad Bałtyk. Trzy linie

1 czerwca 2017 r. dwie trasy LEO Express połączą Polskę północną z południem, dzięki czemu szybko i wygodnie będzie można dotrzeć do popularnych miejsc turystycznych położonych w górach i nad morzem. To trasy:

  • od 1.6.2017 Zakopane - Kraków - Częstochowa - Katowice - Łódź - Bydgoszcz - Ustka

  • od 1.6.2017 Kraków - Katowice - Częstochowę - Łódź - Gdańsk - Ustka

Trzecia linia w lipcu

-"Od 5 lipca do naszej siatki połączeń dojdzie kolejna nowa trasa Wrocław – Wiedeń, przez Ostrawę, nasz nowy przystanek Mikulov, aż do lotniska w Wiedniu. Będzie to nasze trzecie połączenie ze stolicą Austrii. Autobusy będą zatrzymywać się również w Opolu, Katowicach, Ołomuńcu i Brnie - informują przedstawiciele LEO Express

Bilety są już dostępne w sprzedaży od 9 maja. W sieci połączeń LEO Express znajdują się po raz pierwszy popularne miejscowości turystyczne, takie jak Ciechocinek, Słupsk, Gdynia, Sopot czy Toruń. Standardowe ceny zaczynają się już od 19 PLN.

Bilety 1+1 gratis

Teraz można też skorzystać z najnowszej promocji 1 + 1 gratis, co oznacza tańsze podróżowanie w parach.

Promocja jest ważna od 09.05 do 31.05.2017 dla połączeń na trasie Ustka - Kraków / Zakopane w okresie od 01.06 do 30.06.2017 oraz dla połączeń na trasie Wrocław - Wiedeń Lotnisko w okresie od 07.05 do 31.08.2017. Oferta dotyczy tylko biletów zakupionych w "taryfie dorosły" w klasie ekonomicznej, nie można łączyć jej z innymi zniżkami (ISIC, zniżka studencka itp).

WIĘCEJ
Sprawdź też:
promocja
LEO Express

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.