TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Autobusem za złotówkę. W Świnoujściu
InfoBus.pl - Opublikowano: 22.08.2018 09:00:47
Autobusem za złotówkę. W Świnoujściu

Ruszyła promocja, dzięki której pasażerowie komunikacji miejskiej w Świnoujściu mogą kupować bilety za symboliczną złotówkę. Wystarczy skorzystać z aplikacji mobilnej mPay.

Ruszyła promocja, dzięki której pasażerowie komunikacji miejskiej w Świnoujściu mogą kupować bilety za symboliczną złotówkę. Wystarczy skorzystać z aplikacji mobilnej mPay i dokonywać zakupu przy użyciu karty płatniczej.

Aplikacja mPay jest dostępna w Świnoujściu od końca lipca br., zapewniając szybki dostęp do biletów komunikacji miejskiej. Dzięki uruchomionej właśnie promocji pasażerowie mogą liczyć także na dodatkowe oszczędności i kupować wybrane bilety za symboliczną złotówkę. Jedynym warunkiem jest korzystanie z aplikacji i dokonywanie zakupu przy użyciu karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass. Celem akcji, którą mPay organizuje wspólnie z Mastercard jest propagowanie mobilnego stylu życia oraz zachęcanie użytkowników telefonów do korzystania z nowoczesnych, bezgotówkowych rozwiązań płatniczych.

Promocją objęte są bilety Komunikacji Autobusowej, których standardowa cena nie przekracza 3 zł. W czasie trwania akcji organizatorzy pokrywają różnicę w cenie biletów, przy czym suma rabatów przeznaczonych na każdego uczestnika wynosi maksymalnie 15 zł. Z promocji mogą korzystać posiadacze kart z logo różnych banków i organizacji płatniczych - nie tylko Mastercard.

Jak kupować bilety za 1 zł?

Wystarczy uruchomić mPay w komórce, dotknąć kafelka "Bilety" i z listy miast wybrać Świnoujście. W kolejnych krokach należy wybrać potrzebny bilet i jedną z dostępnych metod płatności kartą, np. mPay Wallet Masterpass. Do sfinalizowania zakupu wystarczy wtedy wpisanie kodu PIN, który każdy użytkownik ustala samodzielnie podczas rejestracji w mPay.

Wszystkie zakupione bilety zostają automatycznie zapisane w aplikacji. Podczas kontroli wystarczy wejść do zakładki "Kontrola biletów", wybrać aktywny bilet i okazać go kontrolerowi. Można to zrobić nawet wtedy, gdy telefon nie ma połączenia z Internetem.

Jak podłączyć kartę płatniczą?

Kartę płatniczą można zarejestrować m.in z poziomu aplikacji mPay w telefonie. W tym celu wystarczy wejść do zakładki "Środki płatnicze", dotknąć ikony karty i wypełnić formularz potrzebnymi danymi. W podobny sposób kartę można dodać po zalogowaniu się na stronie www.mpay.pl.

Jak pobrać aplikację mPay?

Aplikacja jest darmowa i dostępna na telefony z systemami Android oraz iOS. Żeby ją pobrać, wystarczy w sklepie z aplikacjami wpisać "mPay płatności mobilne". Innym sposobem jest wpisanie w przeglądarce internetowej telefonu adresu www.app.mpay.pl. Podczas pierwszego uruchomienia aplikacja przeprowadza użytkownika przez krótki proces rejestracji.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
bilet
KA Świnoujście
mPay
  • Ania Jatecka – 30.08.2018

    Chyba promocja uległa rozszerzeniu, bo na stronie mPay trafiłam na aktualnośc, która mówi, że bilety za 1 zł są dostępne w 4 miastach: Białej Podlaskiej, Świnoujściu, Zgierzu i Żywcu.

  • Aleksander Kierecki – 30.08.2018

    Facebooktak to prawda – zaraz o tym napiszemy – dziękuję!

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.