TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Autobusowa oferta na wakacje 2019. Od Polonusa
InfoBus.pl - Opublikowano: 24.05.2019 12:00:31
Autobusowa oferta na wakacje 2019. Od Polonusa

Polski przewoźnik autokarowy przyspiesza wakacyjny kalendarz. Popularne kierunki letnich wyjazdów już są dostępne w sprzedaży i to w atrakcyjnych cenach - od 15 zł.

Polski przewoźnik autokarowy przyspiesza wakacyjny kalendarz. Popularne kierunki letnich wyjazdów już są dostępne w sprzedaży i to w atrakcyjnych cenach - od 15 zł. Warto się spieszyć z zakupem, ponieważ liczba biletów promocyjnych jest ograniczona i obowiązuje w wybrane dni.

Nowy biletowy kalendarz obowiązuje na podróże od 20 czerwca do 1 września. Dogodne godziny podróży, korzystne ceny biletów oraz nowoczesne i komfortowe autokary to gwarancja udanego wyjazdu. W ofercie wakacyjnych linii Polonusa na sezon 2019 znajdą się najpopularniejsze w sezonie letnim nadmorskie i mazurskie miejscowości: Krynica Morska, Gdańsk, Łeba, Dębki, Karwia, Jastrzębia Góra, Władysławowo, Kąty Rybackie, Mielno, Mikołajki, Mrągowo, Ruciane Nida czy Giżycko.

Z myślą o ekologii

Polonus, będąc firmą odpowiedzialną społecznie od dwóch lat podejmuje skuteczne działania na rzecz promocji czystego transportu publicznego. Regularna wymiana taboru na spełniający normy Euro 6 przyczynia się do spadku emitowanych zanieczyszczeń, w tym CO2.

-"W 2018 roku pasażerowie w komunikacji dalekobieżnej przejechali z nami 6 mln km. Średnie zużycie w całej trasie na 1 pasażera wyniosło niewiele ponad 2 litry ON i było niższe o 5% w stosunku do 2017 i aż o 14% niższe niż w 2016 roku. Szacunkowa emisja CO2 na 1 pasażera wyniosła w 2018 roku 34 g/1 km spadając z 43 g/1 km w ciągu 2 lat! Jeżdżąc z nami obniżasz swój ślad węglowy! - mówi Piotr Pogonowski, dyrektor zarządzający Polonus.

Autokarowe podróże to z jednej strony troska o środowisko, a z drugiej - komfort. Dzięki temu w trakcie podróży można się zrelaksować czytając książkę, oglądając ulubiony serial czy spać.

Polonus do obsługi swoich wakacyjnych połączenia przeznacza komfortowe i nowoczesne autokary marki Scania, wyposażone w klimatyzację, wygodne, rozkładane fotele czy gniazdka 230V. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu oraz usługi geolokalizacji.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
autokar
Polonus