TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Autobusowe konferencje Mobilis i FlixBus [FILMY]
InfoBus.pl - Opublikowano: 18.12.2017 14:09:20 4 komentarze
Autobusowe konferencje Mobilis i FlixBus [FILMY]

18 grudnia - ważnym dniem dla autobusowej branży w Polsce. Zapraszamy na relacje filmowe z dwóch poniedziałkowych konferencji prasowych: Mobilis z umową z ZTM Warszawa oraz FlixBus przejmuje PolskiBus.

18 grudnia - ważnym dniem dla autobusowej branży w Polsce. Zapraszamy na relacje filmowe z dwóch poniedziałkowych konferencji prasowych: Mobilis z umową z ZTM Warszawa oraz FlixBus przejmuje PolskiBus. 

Pierwszy Mobilis

Pierwszą - o godzinie 9.00 - transmitowaliśmy konferencję prasową zorganizowaną przez warszawski ZTM z udziałem firmy Mobilis. W trakcie spotkania podpisano umowę na obsługę komunikacyjną z firmą Mobilis. Zamówienie dotyczyć będzie kompleksowej obsługi linii komunikacji autobusowej z użyciem najliczniejszej floty pojazdów hybrydowych (marki MAN), która wyjedzie na ulice Warszawy. O szczegółach tego kontraktu opowiedział prezes firmy Mobilis, Dariusz Załuska oraz dyrektor ZTM Warszawa, Wiesław Witek. Zapraszamy na film:

Drugi FlixBus

Z kolei po godzinie 10.00 rozpoczęliśmy drugą transmisję on-line tego dnia - tym razem z konferencji prasowej firmy FlixBus, która przejmie sieć PolskiegoBusa i tym samym już do połowy 2018 r. największa sieć autokarowych w połączeń w Polsce zmieni kolor - z czerwonego na zielony. Szczegóły tej współpracy omówili Michal Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska oraz Piotr Bezulski, dyrektor zarządzający PolskiBus.com. Zapraszamy na film.

Na kolejne autobusowe konferencje i nie tylko zapraszamy na nasz profil https://www.facebook.com/TransInfoPLSpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
konferencja
Mobilis
FlixBus
PolskiBus
ZTM Warszawa
MAN
 • rob – 18.12.2017

  PB to jeszcze miał autobusy a tu tylko 15 osób w biurze i stworzona strona internetowa....

 • Oddany pracownik – 18.12.2017

  15 osób w biurze i wystarczy na wszystko. PB miał dwa pietra biurowca myślących osób, a i tak to nic nie dało bo firma jak każdy widzial przestała sie rozwijać. Tam sie jakieś głupie lajki na facebooku bardziej liczyły niż to że coś było nierentowne. A firma miała potencjał i mogła iść dalej, ale lepiej było zamykać połączenia, np Wilno, przecież tam kazdy widział że pełne wozy jeździły. Ale niestety, zagraniczny kapitał i Polacy w zarządzie, więc od początku nic dobrego to nie wróżyło.

 • PLati – 18.12.2017

  Nooo, do Wilna to pełne luki bagażów odjeżdżały. Wycieczki, gro obcokrajowców, jakieś zorganizowane grupy z darami dla tamtejszych szkół czy Polaków. Pełno tego było. Ale urznieto kurze złote jaja...

 • Berli_Zob – 19.12.2017

  Wiec powiem jak jest w Niemczech....Flixbus nie ma swoich autobusow, to sa firmy transportowe ktore pracuja dla Flixbus'a, taka jest myslenie firmy. Stowrzyli ja 2 studenci, a teraz maja cala Europe u nog... a kazdy przewoznik nie wygra z FB, tylko pracuje dla nich.. i tak samo bedzie w Polsce, kierowcy dostana umow od Flixbusa, a pracwac beda jako chef dla siebie, bo taka jest zasada firmy, i nie wierze, aby w PL zrobili wyjatki..

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.