TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Autobusowe konferencje Mobilis i FlixBus [FILMY]
InfoBus.pl - Opublikowano: 18.12.2017 14:09:20 4 komentarze
Autobusowe konferencje Mobilis i FlixBus [FILMY]

18 grudnia - ważnym dniem dla autobusowej branży w Polsce. Zapraszamy na relacje filmowe z dwóch poniedziałkowych konferencji prasowych: Mobilis z umową z ZTM Warszawa oraz FlixBus przejmuje PolskiBus.

18 grudnia - ważnym dniem dla autobusowej branży w Polsce. Zapraszamy na relacje filmowe z dwóch poniedziałkowych konferencji prasowych: Mobilis z umową z ZTM Warszawa oraz FlixBus przejmuje PolskiBus. 

Pierwszy Mobilis

Pierwszą - o godzinie 9.00 - transmitowaliśmy konferencję prasową zorganizowaną przez warszawski ZTM z udziałem firmy Mobilis. W trakcie spotkania podpisano umowę na obsługę komunikacyjną z firmą Mobilis. Zamówienie dotyczyć będzie kompleksowej obsługi linii komunikacji autobusowej z użyciem najliczniejszej floty pojazdów hybrydowych (marki MAN), która wyjedzie na ulice Warszawy. O szczegółach tego kontraktu opowiedział prezes firmy Mobilis, Dariusz Załuska oraz dyrektor ZTM Warszawa, Wiesław Witek. Zapraszamy na film:

Drugi FlixBus

Z kolei po godzinie 10.00 rozpoczęliśmy drugą transmisję on-line tego dnia - tym razem z konferencji prasowej firmy FlixBus, która przejmie sieć PolskiegoBusa i tym samym już do połowy 2018 r. największa sieć autokarowych w połączeń w Polsce zmieni kolor - z czerwonego na zielony. Szczegóły tej współpracy omówili Michal Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska oraz Piotr Bezulski, dyrektor zarządzający PolskiBus.com. Zapraszamy na film.

Na kolejne autobusowe konferencje i nie tylko zapraszamy na nasz profil https://www.facebook.com/TransInfoPLSprawdź też:
konferencja
Mobilis
FlixBus
PolskiBus
ZTM Warszawa
MAN
 • rob – 18.12.2017

  PB to jeszcze miał autobusy a tu tylko 15 osób w biurze i stworzona strona internetowa....

 • Oddany pracownik – 18.12.2017

  15 osób w biurze i wystarczy na wszystko. PB miał dwa pietra biurowca myślących osób, a i tak to nic nie dało bo firma jak każdy widzial przestała sie rozwijać. Tam sie jakieś głupie lajki na facebooku bardziej liczyły niż to że coś było nierentowne. A firma miała potencjał i mogła iść dalej, ale lepiej było zamykać połączenia, np Wilno, przecież tam kazdy widział że pełne wozy jeździły. Ale niestety, zagraniczny kapitał i Polacy w zarządzie, więc od początku nic dobrego to nie wróżyło.

 • PLati – 18.12.2017

  Nooo, do Wilna to pełne luki bagażów odjeżdżały. Wycieczki, gro obcokrajowców, jakieś zorganizowane grupy z darami dla tamtejszych szkół czy Polaków. Pełno tego było. Ale urznieto kurze złote jaja...

 • Berli_Zob – 19.12.2017

  Wiec powiem jak jest w Niemczech....Flixbus nie ma swoich autobusow, to sa firmy transportowe ktore pracuja dla Flixbus'a, taka jest myslenie firmy. Stowrzyli ja 2 studenci, a teraz maja cala Europe u nog... a kazdy przewoznik nie wygra z FB, tylko pracuje dla nich.. i tak samo bedzie w Polsce, kierowcy dostana umow od Flixbusa, a pracwac beda jako chef dla siebie, bo taka jest zasada firmy, i nie wierze, aby w PL zrobili wyjatki..

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.