TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Autobusowe targi Warsaw Bus Expo 2020 przesunięte!
InfoBus.pl - Opublikowano: 09.03.2020 10:00:53
Autobusowe targi Warsaw Bus Expo 2020 przesunięte!

Autobusowe targi Warsaw Bus Expo planowo miały odbyć się w Nadarzynie już za miesiąc. Z powodu epidemii koronawirusa mamy nowy termin.

Autobusowe targi Warsaw Bus Expo planowo miały odbyć się w Nadarzynie już za miesiąc. Z powodu epidemii koronawirusa mamy nowy termin.

Jak informuje zarząd Ptak Warsaw Expo: -"Wraz z pojawieniem się w naszym kraju pierwszego potwierdzonego przypadku zakażenia koronawirusem, zarząd Ptak Warsaw Expo, mając na uwadze przede wszystkim zdrowie i bezpieczeństwo odwiedzających oraz wystawców z całego świata uczestniczących w naszych wydarzeniach, postanowił zmodyfikować kalendarz imprez targowych w 2020 roku."

Jak podkreśla firma, wszelkie zmiany nastąpiły w wyniku konsultacji z branżami, a także przedstawicielami wojewódzkich władz sanitarnych.

Część została anulowana (jak festiwal tatuażu), a część przesunięta – jak Warsaw Bus Expo.

Według nowego kalendarza autobusowa impreza odbędzie się w dniach 23-26 czerwiec.

Co z biletami?

W przypadku imprez biletowanych, zakupione bilety będą automatycznie obowiązywać w nowych datach.

Zaktualizowane terminy można znaleźć w nowym kalendarzu targowym 2020 TUTAJ

Czwarta edycja Międzynarodowych Targów Transportu Publicznego Warsaw Expo Bus 2020 to miejsce spotkań kluczowych reprezentantów branży przewozowej, producentów autobusów, autokarów, części, wyposażenia, operatorów, przewoźników, samorządowców oraz przedstawicieli współpracującej branży IT.

Tegoroczny program targów został poszerzony o dodatkowe panele takie jak transport szynowy, ekologia i ergonomia transportu, nowe technologie w logistyce, przyszłość transportu zbiorowego.

Zdaniem organizatorów, podczas wystawy odbędzie się kilkanaście premier pojazdów i technologii, którym towarzyszyć będzie wiele merytorycznych konferencji i prelekcji branżowych poprowadzonych przez wybitnych specjalistów, znawców branży transportowej oraz konstruktorów.

Odbywające się równolegle targi MT TSL 2020 po raz czwarty będą miejscem spotkań czołowych przedstawicieli instytucji, organizacji i firm zajmujących się transportem, spedycją i logistyką.

Obie imprezy startują 23-06-2020. Do zobaczenia!Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
targi
Warsaw Expo Bus