TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Autobusowy bilet przez Google Pay. W FlixBus
- Opublikowano: 09.07.2018 13:00:03
Autobusowy bilet przez Google Pay. W FlixBus

FlixBus jako pierwszy, dalekobieżny przewoźnik autobusowy w Europie rozpoczyna współpracę z platformą Google Pay

FlixBus jako pierwszy, dalekobieżny przewoźnik autobusowy w Europie dołącza usługę Google Pay do swojej aplikacji Android, tym samym umożliwiając klientom szybszy i bezpieczniejszy zakup biletów przy pomocy wirtualnego portfela.

Google Pay to internetowy system płatności online, który umożliwia dokonywanie prostych, szybkich i bezpiecznych transakcji przez stronę internetową. Chcąc skorzystać z tej opcji podczas zakupu biletu w aplikacji FlixBus, należy wybrać opcję "Kup przy użyciu Google Pay". Od tego momentu, wystarczy kilka kliknięć, aby sfinalizować transakcję, a szczegóły płatności zostaną zapisane na koncie Google.

Innowacyjne rozwiązania

Zorientowane na klienta rozwiązania cyfrowe, stały się podstawą modelu FlixBusa od czasu jego powstania w 2013 roku. Oprócz współpracy z wiodącymi firmami technologicznymi, takimi jak Google, FlixMobility zatrudnia zespół ponad 200 programistów, którzy pracują nad ciągłym ulepszaniem produktów FlixBusa. W kwietniu 2018, FlixBus został pierwszym międzynarodowym przewoźnikiem autobusowym, który połączył się z Asystentem Google. Dzięki dołączeniu usługi Google Pay do aplikacji FlixBus, zakup biletów będzie jeszcze łatwiejszy.

– Chcemy zapewnić naszym pasażerom jak najlepszy komfort podróży, z którym wiąże się nie tylko sam przejazd, lecz także proces zakupu biletów, który musi być łatwy i bezpieczny – mówi Daniel Krauss, założyciel i dyrektor zarządzający FlixMobility – Dzięki Google Pay nasi klienci mogą zarezerwować najszybsze lub najtańsze połączenia FlixBusa za pośrednictwem aplikacji. Co najważniejsze, dane klientów są bezpieczne dzięki dwustopniowemu zabezpieczeniu, który weryfikuje tożsamość klienta przed dokonaniem płatności.

Łatwiej dla pasażerów

Oprócz sprzedaży internetowej, FlixBus posiada w Polsce blisko 200 aktywnych punktów sprzedaży stacjonarnej, a już wkrótce zakup biletu będzie możliwy także na pokładzie autobusu. Firma planuje w kolejnych latach rozpocząć działalność na Ukrainie oraz w krajach bałtyckich, dzięki czemu Polska stanie się jeszcze istotniejszym punktem komunikacyjnym na mapie całego FlixBusa.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
  • Dariusz Iwasyk – 09.07.2018

    Trzcionkowski Artur jest okazja na zrobienie dobrej opcji z Google Pay ;) choć moja aplikacja nie pokazuję jeszcze sprzedaży przez Google Pay

  • Trzcionkowski Artur – 09.07.2018

    Nie wiem czy mogę udostępnić, ale jeśli tak to przesyłam reflinka dla nowych kont w android Pay, po zakupie otrzymamy po 40zł na zakup gier, aplikacji i innych treści w Google Play po dokonaniu pierwszej płatności. Wykorzystaj mój kod GDNLAT3M: https://g.co/paypromo/GDNLAT3M jeśli uznacie to za spam to można usunąć, aczkolwiek wydaje mi się, że to może być fajna okazja dla Waszych czytelników :)

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.