TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Autobusowy kalendarz Setry jak Pirelli
- Opublikowano: 10.02.2019 11:30:55
Autobusowy kalendarz Setry jak Pirelli

W ostatnich latach kalendarz ze zdjęciami autokarów marki Setra zdobył aż trzy brązowe nagrody i srebro w rozmaitych konkursach. W tym roku ta publikacja ma na swoim koncie już kolejne trofeum. I to złote

W ostatnich latach kalendarz ze zdjęciami autokarów marki Setra zdobył aż trzy brązowe nagrody i srebro w rozmaitych konkursach.  W tym roku ta publikacja ma na swoim koncie już kolejne trofeum. I to złote.

W lutym br. kalendarz Setry pod nazwą "Colours" wygrał mocno obstawiony konkurs "Gregor Calendar Award 2019", gdzie ta publikacja zdobyła złoty medal.

Członkowie jury tego światowej sławy konkursu przejrzeli w tym roku około 700 kalendarzy od fotografów i wydawców i nie mieli wątpliwości:

-"Dwanaście kolorów z programu do projektowania Setra zabiera nas przez cały rok w niesamowitą podróż. Do morza żółtych płatków w maju i w świat sportu w grudniu, który jest tak czerwony, jak sam Święty Mikołaj. Autokar w tym samym odcieniu dyskretnie towarzyszy każdemu motywowi, podkreślając w ten sposób nasze oczekiwania na przyszłe podróże. Wzór jest mocny, monochromatyczny i pełen niuansów."

Nagrodę przyznało niemieckie Ministerstwo Handlu, Pracy i Mieszkalnictwa Baden-Wuerttemberg, The Graphics Club Stuttgart oraz Stowarzyszenie Print and Media w Haus der Wirtschaft w Stuttgarcie.

Niestety - podobnie jak większość czytalników nie mamy kalendarza Setry na 2019 rok, także pozostaje nam podziwiać zdjecia z poszczególnych miesięcy. A jest na co popatrzeć.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
nagroda
autokar
Setra
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.