TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Autobusy Setra na drodze do sukcesu
InfoBus.pl - Opublikowano: 08.01.2020 10:00:35
Autobusy Setra na drodze do sukcesu

W sumie 45 nowych autobusów niskowejściowych Setra wzmocni rozkłady jazdy autobusów firm działających w Dolnej Saksonii, Badenii-Wirtembergii i Bawarii.

W sumie 45 nowych autobusów niskowejściowych Setra wzmocni rozkłady jazdy autobusów firm działających w Dolnej Saksonii, Badenii-Wirtembergii i Bawarii. System transportu publicznego w dzielnicy Diepholz wzbogaci się wkrótce o 30 nowych autobusów Setra. Kurz Omnibusverkehr w powiecie Tübingen/Reutlingen otrzyma 9 autobusów Setra, a w Bawarii firma Schmetterling powiększy swoją flotę o 6 pojazdów Setra.

30 nowych autobusów Setra dla dzielnicy Diepholz w Stuttgarcie

Pasażerowie transportu publicznego w dzielnicy Diepholz będą w przyszłości obsługiwani przez 30 nowych autobusów marki Setra. Dostawa obejmuje 28 autobusów z serii modeli biznesowych S 415 LE oraz jeden model biznesowy S 418 LE i jeden S 419 UL. Będą one obsługiwane przez firmy transportowe: Diepholz Süd GmbH & Co. KG, Rittmeyer GmbH, Borchers Reisen - Omnibusbetrieb & Autovermietung GmbH & Co. KG i Fritz Gaumann Omnibusbetrieb. Autobusy niskowejściowe są wyposażone w dostęp do Wi-Fi i kolorowe monitory TFT o wysokiej rozdzielczości wyświetlające pasażerom informacje w czasie rzeczywistym.

Autobusy Setra LE dla miast Tybinga i Reutlingen

Z kolei firmy transportowe Kurz Omnibusverkehr zmodernizują swoją flotę o 9 modeli biznesowych Setra MultiClass S 415 LE. Autobusy te są wyposażone w 45 miejsc i będą obsługiwały komunikację publiczną w miastach Tybinga i Reutlingen. Oprócz wysokiej jakości pojazdów, decydującymi czynnikami dla Kurz Omnibusverkehr GmbH były dobre, długotrwałe relacje biznesowe z marką Setra, a także posiadanie własnej gęstej sieci serwisowej Omniplus firmy Daimler.

Schmetterling, partner marki Setra od 1980 roku

Schmetterling powiększył i zmodernizował swoją flotę o 6 niskopodwoziowych autobusów Setra. Cztery modele biznesowe S 415 LE i dwa modele biznesowe S 418 LE wzmacniają flotę przewoźnika, który obsługuje regularne połączenia autobusowe w powiatach Fürth, Forchheim, Erlangen-Höchstadt oraz w miastach Lauf i Hersbruck. Schmetterling Reisen eksploatuje obecnie 166 pojazdów, w tym ponad 110 autobusów na regularnych liniach. Firma jest partnerem tradycyjnej marki autobusów z Ulm od 1980 roku, kiedy to kupiła pojazd S 150 z serii modeli Setra 100.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
autobus
niskowejściowe
LE
Setra
Niemcy
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.