TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Autobusy Sindbada jadą dalej. Dwa miejsce w cenie jednego
InfoBus.pl - Opublikowano: 18.05.2020 09:00:32
Po Wyspach i Niemczech, autobusy Sindbada jadą dalej; for. Sindbad

Platforma przewozowa Sindbad wznowiła połączenia z kolejnymi czterema państwami. Ruszyły tez dodatkowe połączenia z Niemcami.

Platforma przewozowa Sindbad wznowiła połączenia z kolejnymi czterema państwami. Ruszyły tez dodatkowe połączenia z Niemcami.

Opolska firma przewozowa Sindbad od soboty wznowiła połączenia autokarowe na trasach z Holandią, Belgią, Francją i Luksemburgiem. Wcześniej spółka uruchomiła przewóz pasażerów do Niemiec i Wielkiej Brytanii.

Jak informuje na swojej stronie internetowej opolska firma Sindbad, od soboty wznowione zostały połączenia autokarowe z:

  • Luksemburgiem,

  • Francją,

  • Belgią

  • i Holandią.

Na początku maja, po przerwie wywołanej przez epidemię koronawirusa, wznowiono połączenia z Niemcami i Wielką Brytanią.

Z kolei od 23 maja do 30 czerwca Sindbad uruchomił obsługę kolejnych, 20 miast w Niemczech.To razie już kilkadziesiąt miast w siatce.

Dwa miejsca w cenie jednego

Operator zaznacza, że w podróżach zagranicznych nadal obowiązują zaostrzone zasady bezpieczeństwa. Pasażerowie muszą całą podróż odbyć w maseczkach lub przyłbicach, z zachowaniem dystansu od współpasażerów, a po zakończeniu kursu autokary są dezynfekowane i ozonowane.

-"Dla zapewnienia bezpieczeństwa naszym pasażerom, gwarantujemy każdemu dwa miejsca w autokarze w ramach ceny jednego biletu. Takie rzeczy tylko w Sindbadzie - informuje autobusowy przewoźnik.

Sindbad zastrzega, że osoby z wysoką temperaturą, kaszlem, dusznościami mogącymi świadczyć o zakażeniu koronawirusem nie będą mogły korzystać z przejazdu.

Przypomnijmy, że zdecydowaną większość taboru opolskiej platformy stanowią komfortowe i wysokopokładowe autobusy marki Setra.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
autokar
Sindbad
Niemcy