TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Autokarem do parków rozrywki. Z Wrocławia
InfoBus.pl - Opublikowano: 25.06.2020 14:00:48
Autokarem do polskich parków rozrywki. Z Wrocławia

Z Wrocławia i pobliskich miast Polbus PKS Wrocław pojedzie do Suntago Wodny Świat" oraz "Energylandia".

Polbus PKS Wrocław uruchomia wakacyjne połączenia autokarowe do polskich parków rozrywki.

Wraz z początkiem wakacji w rozkładzie jazdy POLBUS-PKS pojawią się dwa nowe połączenia wrocławskiego przewoźnika, które są propozycją na tegoroczne wyjątkowe wakacje. .

Autokarem dojedziemy do parku wodnego "Park of Poland - Suntago Wodny Świat" oraz parku rozrywki "Energylandia".

Rozkład jazdy został tak zaplanowany, by przez cały dzień móc skorzystać z licznych atrakcji oferowanych przez parki rozrywki.

Do Suntago

Do "Park of Poland - Suntago Wodny Świat" specjalna linia kursować będzie w soboty oraz w niedziele od 26 czerwca do 13 września 2020 r.

Trasa prowadzić będzie z Wrocławia, przez Oleśnicę, bezpośrednio do parku wodnego.

Cena biletu na przejazd w jedną stronę to 34 zł (nie obejmuje biletu wstępu do parku). Uczniowie, studenci oraz seniorzy 70+ mogą liczyć na 10% zniżki. Bilety można zakupić na stronie przewoźnika, w kasie biletowej na dworcu autobusowym we Wrocławiu oraz bezpośrednio u kierowcy.

Do Energylandii

Także z początkiem lipca - dzięki nowemu połączeniu POLBUS-PKS (realizowanemu we współpracy z BUZZbus.pl) - dojedziemy bezpośrednio autobusem do parku rozrywki Energylandia.

Autokar wyruszy z Wrocławia i zatrzyma się po drodze w: Oławie, Brzegu, Opolu i Strzelcach Opolskich, by również mieszkańcy tych miast mogli skorzystać z wakacyjnego połączenia.

Do Energylandii będzie można dojechać w soboty oraz poniedziałki od 1 lipca do 30 sierpnia 2020 r. Bilet na przejazd w cenie 34,50 zł w jedną stronę można zakupić na stronie BUZZbus (na tej trasie nie ma możliwości zakupu biletu u kierowcy).

Miłej zabawy!
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
autokar
Polbus PKS Wrocław