TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Autokarowy Port Sindbada w Opolu [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 21.06.2019 11:00:21
Autokarowy Port Sindbada w Opolu [FILM]

Polski lider międzynarodowych przewozów autokarowych - platforma Sindbad - przygotowała materiał filmowy o swoim nowym hubie przesiadkowym w Opolu.

Polski lider międzynarodowych przewozów autokarowych - platforma Sindbad - przygotowała materiał filmowy o swoim nowym hubie przesiadkowym w Opolu.

Rytm życie na opolskim dworcu autobusowym Sindbada wyznaczają dwa komunikacyjne szczyty: poranny - w okolicy godziny 8 i wieczorny w okolicy 19, kiedy na teren Portu zjeżdża się kilkadziesiąt autobusów, a ich pasażerowie przesiadają się do innych autokarów, aby dalej kontynuować swoją podróż. To wszystko trwa około 30 minut. Potem pojazdy wraz z nowymi pasażerami ruszają w dalszą drogę. Cały ten proces wymaga bardzo dobrej organizacji, dlatego Sindbad przygotował specjalny film, który pokazuje, co należy zrobić podczas autobusowego transferu.

-"Dzięki temu instruktażowi pasażerowie firmy Sindbad mogą dowiedzieć się w jaki sposób najlepiej poruszać się po Porcie Sindbad Opole i poznać wszelkie przygotowane dla nich udogodnienia. Film jest wyświetlany każdorazowo na pokładach naszych autokarów przed dojazdem do Opola" - mówi Bogdan Kurys, wiceprezes firmy Sindbad.

Budowa międzynarodowego centrum przesiadkowego przewoźnika wystartowała jesienią 2018 roku. Wtedy rozpoczęła się rozbiórka dawnego placu manewrowego, na którym przez wiele lat organizowano niedzielne giełdy. Teren o powierzchni około 1,5 hektara wyrównano i wyasfaltowano. W centralnym punkcie placu powstała szeroka wiata, wzdłuż której rozlokowano 36 stanowisk postojowych dla autokarów. Do tego dochodzi obiekt dworcowym z zapleczem socjalnym i sanitarnym oraz punkt gastronomiczny.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
dworzec
autokar
Sindbad
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.