TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Autokary Plaxton Panorama pojadą na lotnisko w Edynburgu
InfoBus.pl - Opublikowano: 04.01.2020 11:00:07
Autokary Plaxton Panorama pojadą na lotnisko w Edynburgu

Alexander Dennis Limited (ADL), dostarczył pięć piętrowych autokarów Plaxton Panorama do West Coast Motors, który będzie je obsługiwał dla szkockiego Citylink na trasie z Glasgow na lotnisko w Edynburgu.

Alexander Dennis Limited (ADL), dostarczył pięć piętrowych autokarów Plaxton Panorama do West Coast Motors, który będzie je obsługiwał dla szkockiego Citylink na trasie z Glasgow na lotnisko w Edynburgu. Dzięki precyzyjnie dobranemu wyposażeniu wnętrzu dostosowanemu do potrzeb pasażerów na lotniskach, zamówione autobusy wyznaczą nowe standardy komfortu i łączności.


Atuty Plaxton Panorama

Pasażerom spodoba się 75 wygodnych miejsc siedzących głęboko tapicerowanych we wzorach i kolorze zbliżonych do szkockiej flagi, które stanowią uzupełnienie malowania nadwozia nowych autokarów. Fotele są wyposażone w składane stoliki, lampki do czytania, uchwyty na urządzenia mobilne i ładowarki USB. Na dolnym pokładzie siedzenia na przeciwko są wyposażone w stoliki gdzie można bezprzewodowo naładować urządzenia mobilne. Pasażerowie mogą umieścić walizki nie tylko w bagażniku, lecz także na dedykowanych stojakach na dolnym pokładzie. Mniejsze przedmioty można położyć na podwieszanych półkach znajdujących się nad siedzeniami.

Usługa AIR

Nowe autokary Plaxton Panorama stanowią polepszenie popularnej usługi AIR, której trasa łączy dworzec autobusowy Buchanan w Glasgow z lotniskiem w Edynburgu. Kursy odbywają się co 30 minut przez 24 godziny na dobę. Jest to jedyne bezpośrednie połączenie autobusowe pomiędzy największym miastem Szkocji, a najbardziej ruchliwym lotniskiem w kraju.

Peter Knight, dyrektor operacyjny Scottish Citylink, powiedział: "AIR stale zyskuje na popularności, a to przedsięwzięcie powoduje, że kontynuujemy dalsze ulepszenia dla wielu klientów, którzy podróżują tą trasą. Pojazdy te zapewniają dodatkową pojemność i udogodnienia, które naszym zdaniem zapewnią naszym klientom jeszcze przyjemniejsze podróżowanie. Zapewniając większą wygodę, wygodniejszą podróż i ulepszoną technologię pokładową, z niecierpliwością oczekujemy na przyciągnięcie jeszcze większej liczby osób do naszych usług. Ta inwestycja, przeprowadzona przez nas i naszych partnerów pokazuje, że przyszłość podróży autokarami jest bardzo jasna".

Charlie Miller, regionalny kierownik sprzedaży w Alexander Dennis, dodaje: "Nasz zespół inżynierów autokarów Plaxton dołożył wszelkich starań, aby połączyć komfort i pojemność z łatwym dostępem i miejscem przechowywania bagażu w autokarach Plaxton Panorama, powodując, że są godnym następcą autobusów jednopokładowych. Dzięki naszemu najlepszemu w swojej klasie wsparciu posprzedażowemu, West Coast Motors z przyjemnością będą obsługiwać te wspaniałe autokary".


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
autokar
intercity
Alexander Dennis
Wielka Brytania