TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Autokary Sindbada także na włoskim kierunku
InfoBus.pl - Opublikowano: 22.06.2020 09:00:30
Autokary Sindbada także na włoskim kierunku; fot. Sindbad

Sindbad wznawia połączenia z Włochami dla północnej części kraju

Opolska firma przewozowa Sindbad wznawia połączenia autokarowe z Włochami z centralnej i północnej części Polski. Jak informuje firma na swojej stronie, uruchomiono także połączenia ze Szwajcarią i południową Francją.

W związku z epidemią COVID-19 Sindbad, jeden z największych polskich przewoźników autokarowych, w marcu praktycznie zawiesił swoją działalność. Na przełomie kwietnia i maja rozpoczął wznawianie regularnych kursów międzynarodowych od kilku połączeń z Niemcami.

Jak informuje przewoźnik, od poniedziałku zostaną wznowione kursy z Włoch do miejscowości w środkowej i północnej Polsce. Od 17 czerwca Sindbad uruchomił wyjazdy w środy i soboty z Polski do Włoch, a od 20 czerwca w poniedziałki i soboty powroty z Włoch.

W ofercie Sindbada pojawiły się Szwajcaria i południowa Francja.

Wcześniej wznowiono regularne połączenia m.in. z Holandią, Austrią, Hiszpanią, Belgią, Francją i Wielką Brytanią.

Sindbad jest jedną z największych w Europie firm przewozowych. Rocznie autokary tej firmy przewoziły ponad milion pasażerów. Od 1992 roku międzynarodowe przewozy autokarowe są główną działalnością spółki. Przed pandemią opolska spółka przy pomocy ponad trzystu autokarów realizowała połączenia z 28 państwami Europy. (PAP)

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
autokar
Sindbad
Włochy