TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Bartoszyce: Gmina zleci świadczenie autobusowych usług przewozu
InfoBus.pl - Opublikowano: 27.07.2018 12:48:26

Gmina Miejska Bartoszyce informuje o ogłoszonym przetargu na świadczenie autobusowych usług przewozu w komunikacji miejskiej

Gmina Miejska Bartoszyce informuje o ogłoszonym przetargu na świadczenie autobusowych usług przewozu w komunikacji miejskiej

Dane zamawiającego:

Gmina Miejska Bartoszyce

11-200 Bartoszyce

ul. Boh. Monte Cassino 1

Tel. +48 897629819

Fax. +48 897629805

E-mail januszkowalski@bartoszyce.pl

WWW bip.bartoszyce.pl/zamowienia_publiczne/3/274/Swiadczenie_uslug_komunikacji_miejskiej/

Przedmiot zamówienia:

Świadczenie autobusowych usług przewozu w komunikacji miejskiej na terenie Gminy Miejskiej Bartoszyce oraz przyległych miejscowości na liniach komunikacyjnych organizowanych przez Zamawiającego.

Usługi świadczone będą w godz. 5:00 -19:27.

Długość kursów na poszczególnych liniach realizowanych w dni powszednie wynosi: linia nr 1 – 78km, linia nr 2 i 3 - 552km, linia nr 4 - 68km, długość kursu realizowanego w soboty i niedziele wynosi linia nr 5 - 130km. Łącznie w okresie świadczenia usługi wykonawca wykona na wszystkich liniach około 798 220 km.

Autobusy nie kursują w dni oficjalnie uznane za święta z wyłączeniem dnia 1 listopada gdzie komunikacja prowadzona będzie według oddzielnych rozkładów ogłoszonych na dwa dni przed.

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 10 sierpień 2018 r.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ogłoszony
linia
autobusowe usługi przewozu
Bartoszyce
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.