TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Białystok: Wypadek miejskiego autobusu
InfoBus.pl - Opublikowano: 09.07.2018 11:31:14

9 lipca autobus miejski uderzył w słup oświetleniowy i sygnalizacyjny; 15 osób poszkodowanych.

15 osób, w tym dzieci, podróżujących autobusem miejskim zostało poszkodowanych w poniedziałek rano - 9 lipca -  w Białymstoku po tym, jak autobus uderzył w dwa słupy - oświetleniowy i sygnalizacyjny. Poszkodowani, w tym kierowca autobusu, trafili do szpitala.

Jak informuje podlaska policja, do zdarzenia doszło w poniedziałek rano na ulicy Wyszyńskiego.

Autobus miejski chciał skręcić w lewo, ale zamiast wykonania tego manewru pojechał prosto i z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w dwa słupy: oświetleniowy i sygnalizacyjny - poinformowała Edyta Wilczyńska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Autobusem podróżowało 15 osób, w tym dzieci. Wszyscy pasażerowie i kierowca zostali przewiezieni do szpitala. Wilczyńska poinformowała PAP, że kierowca był trzeźwy.

Policja wykonuje czynności na miejscu i ustala szczegóły zdarzenia..(PAP)

fot. Wojciech Wojtkiewicz, poranny.plSpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Podlaskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.