TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Białystok: Zderzyły się dwa samochody i autobus
PORANNY.PL - Opublikowano: 13.07.2017 14:48:34

10 lipca na ul. Branickiego w Białymstoku zderzyły się dwa samochody i autobus komunikacji miejskiej

Jak informuje portal poranny.pl - 10 lipca na ul. Branickiego w Białymstoku zderzyły się dwa samochody i autobus komunikacji miejskiej

Do wypadku doszło w poniedziałek po godzinie 10 na skrzyżowaniu ulic Branickiego z Elektryczną w Białymstoku. Zderzyły się trzy pojazdy: volkswagen passat, mercedes klasy b oraz autobus linii 21.

Najprawdopodobniej kierujący passatem nie zachował ostrożności podczas skrętu w prawo i zderzył się z autobusem. Siła uderzenia była na tyle duża, że volskwagen obrócił się i wjechał w mercerdesa czekającego na światłach.

Na miejsce przyjechało pogotowie. Ratownicy udzielili pomocy dwóm poszkodowanym osobom.

fot. Jarosław Sołomacha

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Białystok
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.