TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Białystok: Zderzyły się dwa samochody i autobus
PORANNY.PL - Opublikowano: 13.07.2017 14:48:34

10 lipca na ul. Branickiego w Białymstoku zderzyły się dwa samochody i autobus komunikacji miejskiej

Jak informuje portal poranny.pl - 10 lipca na ul. Branickiego w Białymstoku zderzyły się dwa samochody i autobus komunikacji miejskiej

Do wypadku doszło w poniedziałek po godzinie 10 na skrzyżowaniu ulic Branickiego z Elektryczną w Białymstoku. Zderzyły się trzy pojazdy: volkswagen passat, mercedes klasy b oraz autobus linii 21.

Najprawdopodobniej kierujący passatem nie zachował ostrożności podczas skrętu w prawo i zderzył się z autobusem. Siła uderzenia była na tyle duża, że volskwagen obrócił się i wjechał w mercerdesa czekającego na światłach.

Na miejsce przyjechało pogotowie. Ratownicy udzielili pomocy dwóm poszkodowanym osobom.

fot. Jarosław Sołomacha

WIĘCEJ
Sprawdź też:
wypadek
Białystok

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.