TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Bieruń: Fiat zderzył się z autobusem
DZIENNIK ZACHODNI - Opublikowano: 26.07.2017 12:38:22

26 lipca doszło do poważnego wypadku w Bieruniu. Około godziny 6.30 na ulicy Warszawskiej samochód osobowy wjechał w autobus.

Jak informuje Dziennik Zachodni - 26 lipca doszło do poważnego wypadku w Bieruniu. Około godziny 6.30 na ulicy Warszawskiej samochód osobowy wjechał w autobus. Kobieta, która kierowała autem, zginęła mimo trwającej długi czas akcji reanimacyjnej.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca osobówką fiatem pandą wyprzedzała inne auto i wtedy zderzyła się czołowo z autobusem.

- Trwają czynności na miejscu zdarzenia - przekazała asp. szt. Katarzyna Skrzypczyk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu.

fot. Dziennik Zachodni

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Bieruń
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.