TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Bilety na kursy Polonusa taniej do 70%
InfoBus.pl - Opublikowano: 13.02.2019 11:27:01
Bilety na kursy Polonusa taniej do 70%

Polonus przygotował dla swoich pasażerów zimową odsłonę promocji, w której bilety na podróże od teraz do 17 kwietnia br. dostępne są w cenach niższych nawet o 70%!

Polonus przygotował dla swoich pasażerów zimową odsłonę promocji, w której bilety na podróże od teraz do 17 kwietnia br. dostępne są w cenach niższych nawet o 70%!

To dobra okazja, by wybrać się na zimowy odpoczynek w góry i nie tylko na pokładach nowoczesnych i komfortowych autokarów Polonusa.

-"Nasz sympatyczny orzeł Polek powraca z nową odsłoną promocji, w której do zdobycia są bilety tańsze nawet aż o 70%. Mamy nadzieję, że zachęci ona naszych klientów do rodzinnych, zimowych podróży. – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Zarządzający Polonus.

Bilety w atrakcyjnych cenach zostały udostępnione zarówno na liniach dłuższych m.in. do Koszalina w cenie już od 29 zł czy Kudowy-Zdroju już od 40 zł, jak i krótszych m.in. do Tomaszowa Mazowieckiego już od 15 zł. Dzięki nowej promocji podróż z Warszawy do takich miast jak Olsztyn, Mrągowo czy Tarnobrzeg kosztuje już od 10 zł.

Warto się spieszyć z zakupem, ponieważ pula jest ograniczona. Jak zawsze obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy!


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
Polonus
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.