TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Busworld 2019: Irizar hucznie świętuje 130 lat
InfoBus.pl - Opublikowano: 16.09.2019 15:00:31
Busworld 2019: Irizar hucznie świętuje 130 lat

Podczas targów Busworld, które odbędą się w dniach 18–23 października, zobaczymy niespotykaną dotąd szeroką ofertę produktów z Grupy Irizar.

Podczas targów Busworld, które odbędą się w dniach 18–23 października, zobaczymy niespotykaną dotąd szeroką ofertę produktów z Grupy Irizar.

Hiszpański producent zaprezentuje pełną gamę integralnych autokarów oraz hybrydowych i elektrycznych autobusów miejskich. To będzie wielki pokaz na 130. rocznicę istnienia Irizara. Całość zobaczymy na stoisku 636 w hali nr 6 o powierzchni aż 2000 m2.

Łącznie pokazanych zostanie sześć autobusów najnowszej generacji:

  • dwa integralne autokary - Irizar i8 i Irizar i6S

  • dwa autobusy hybrydowe - Irizar i4 i Irizar i3

  • dwa autobusy elektryczne - e-bus i e-tram.

Wszystkie te pojazdy zawierają innowacje w zakresie dostępności, bezpieczeństwa, technologii i zrównoważonego rozwoju. Na stoisku znajdzie się również przestrzeń poświęcona rozwiązaniom technologicznym opracowanych i wyprodukowanych przez Grupę Irizar dla wszystkich segmentów transportu pasażerskiego: miejskiego, międzymiastowego i dalekobieżnego.

Konferencja prasowa rozpocznie się 18 października - o godz. 11.30 - i już dzisiaj zapraszamy na transmisję z niej na stronie https://www.facebook.com/pg/TransInfoPLSpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
targi
Busworld
elektrobus
hybryda
autokar
Irizar
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.