TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Bydgoszcz: Zdarzenie autokaru i renault
GAZETA WYBORCZA-BYDGOSZCZ - Opublikowano: 14.04.2017 11:30:42

13 kwietnia doszło do kolejnego wypadku na skrzyżowaniu ul. Jagiellońskiej i Ogińskiego w Bydgoszczy.

Jak informuje Gazeta Wyborcza-Bydgoszcz - 13 kwietnia 2017 r. doszło do kolejnego wypadku na skrzyżowaniu ul. Jagiellońskiej i Ogińskiego w Bydgoszczy. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. To druga kraksa w tym samym miejscu w tym tygodniu.

Do wypadku pod Trasą Uniwersytecką doszło dzisiaj (13 kwietnia) ok. godz. 18. ? Zderzyły się dwa pojazdy ? autokar i samochód osobowy marki renault.

Kobieta i podróżująca z nią autem dziewczynka zostały przewiezione do szpitala ? informuje "Wyborczą" Przemysław Słomski z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. ? Niestety, nie wiemy, w jakim są stanie.

Przypomnijmy, że w poniedziałek na tym samym rondzie pod Trasą Uniwersytecką w autobus PKS uderzył tramwaj nr 8. Poszkodowanych zostało 17 osób.

fot. ITS Bydgoszcz


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Bydgoszcz
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.