TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Bydgoszcz: Zdarzenie autokaru i renault
GAZETA WYBORCZA-BYDGOSZCZ - Opublikowano: 14.04.2017 11:30:42

Jak informuje Gazeta Wyborcza-Bydgoszcz - 13 kwietnia 2017 r. doszło do kolejnego wypadku na skrzyżowaniu ul. Jagiellońskiej i Ogińskiego w Bydgoszczy. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. To druga kraksa w tym samym miejscu w tym tygodniu.

Do wypadku pod Trasą Uniwersytecką doszło dzisiaj (13 kwietnia) ok. godz. 18. ? Zderzyły się dwa pojazdy ? autokar i samochód osobowy marki renault.

Kobieta i podróżująca z nią autem dziewczynka zostały przewiezione do szpitala ? informuje "Wyborczą" Przemysław Słomski z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. ? Niestety, nie wiemy, w jakim są stanie.

Przypomnijmy, że w poniedziałek na tym samym rondzie pod Trasą Uniwersytecką w autobus PKS uderzył tramwaj nr 8. Poszkodowanych zostało 17 osób.

fot. ITS Bydgoszcz


WIĘCEJ
Sprawdź też:
wypadek
Bydgoszcz

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.