TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Chcesz zostać kierowcą autobusu w Warszawie? Wyślij maila
InfoBus.pl - Opublikowano: 24.03.2020 12:00:42
Chcesz zostać kierowcą autobusu w Warszawie? Wyślij maila

Największy miejski przewoźnik autobusowy w Polsce – firma Miejskie Zakłady Autobusowe w Warszawie – prosi o przesyłanie aplikacji na stanowisko kierowcy pocztą internetową.

Największy miejski przewoźnik autobusowy w Polsce – firma Miejskie Zakłady Autobusowe w Warszawie – prosi o przesyłanie aplikacji na stanowisko kierowcy pocztą internetową. 

Z uwagi na zagrożenie koronawirusem COVID-19, MZA Warszawa zaleca ograniczenie wizyt kandydatów na przyszłych kierowców w spółce.

Osoby, które zamierzają złożyć swoją aplikacje na stanowisko kierowcy autobusu, proszone są o przesyłanie swojego CV oraz prawa jazdy kat. D na adres mailowy: kierowcaautobusu@mza.waw.pl lub kontakt telefoniczny: 22 568 77 65.

Z kolei osoby, które zamierzają złożyć dokumenty niezbędne do udziału w szkoleniu w Ośrodku Szkolenia Kierowców proszeni są o przesyłanie wymaganych dokumentów na adres mailowy: szkolenia@mza.waw.pl lub kontakt telefoniczny: 22 502 85 00.

Oferta MZA

Przypomnijmy, że MZA Warszawa oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na stosunkowo młodym taborze autobusowym. Wynagrodzenie miesięczne wynosi 4 800,00 zł. brutto (4 500,00 zł. brutto wynagrodzenie zasadnicze + 300,00 zł. brutto premii).

Ponadto pracodawca daje zatrudnienie w systemie równoważnego czasu pracy i w pełnym wymiarze czasu pracy (cały etat), świadczenia socjalne (bilet wolnej jazdy, opieka medyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych itp.) i odzież służbową (praca w umundurowaniu).


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wirus
kierowca
MZA Warszawa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.