TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Chorwacja: Pożar polskiego autokaru
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 06.05.2018 16:15:49

6 maja miał miejsce pożar polskiego autobusu turystycznego. Nikt nie ucierpiał.

6 maja w Chorwacji w okolicach miejscowości Karlovac zapalił się polski autokar; wśród podróżnych nie ma osób poszkodowanych; są straty materialne - poinformował PAP dyrektor biura rzecznika prasowego MSZ Artur Lompart.

Do zdarzenia doszło w godzinach porannych na odcinku autostrady A1 w okolicach miejscowości Karlovac.

Jak poinformował Lompart, wśród podróżnych nie ma osób poszkodowanych; są za to straty materialne - spalone zostały dokumenty i rzeczy osobiste.

Na miejscu zdarzenia są służby ratunkowe oraz konsul, który jest w stałym kontakcie z pilotem grupy. Turyści otrzymują doraźną pomoc w postaci wody i kanapek. Osobom, którym spaliły się dokumenty, organizowany jest dojazd do ambasady RP w Zagrzebiu, gdzie wyrabiane są paszporty tymczasowe.

-"Oczekuje się, że późnym popołudniem grupa będzie mogła kontynuować podróż do kraju" - powiedział Lompart.

Jako pierwsze o zdarzeniu poinformowało RMF24.pl.(PAP)
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Chorwacja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.