TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Citaro jako ... gepard. Na ulicach Gdańska
InfoBus.pl - Opublikowano: 11.01.2018 11:27:02 3 komentarze
Citaro jako gepard. Na ulicach Gdańska

Ciekawe wykorzystanie autobusu jako mobilnej reklamy … miejskiego ZOO. Jeden z najnowocześniejszych pojazdów GAiT Gdańsk - Mercedes-Benz Citaro przyodział gepardzie cętki.

Ciekawe wykorzystanie autobusu jako mobilnej reklamy … miejskiego ZOO. Jeden z najnowocześniejszych pojazdów GAiT Gdańsk - Mercedes-Benz Citaro przyodział gepardzie cętki.

Jest piękny, szybki i zwinny… Jeden z najnowocześniejszych pojazdów gdańskiej komunikacji miejskiej- autobus Mercedes-Benz Citaro od niedawna przyodział gepardzie cętki. Jest to element kampanii informacyjnej "ZOO Gdańsk czynne 365 dni w roku".

"Nietypowe narzędzie marketingowe, wyjątkowego miejsca, jakim jest ulubiony przez mieszkańców Pomorza i nie tylko, Gdański Ogród Zoologiczny – mówi Michał Targowski, dyrektor gdańskiego ZOO. – Wierzymy, że autobus oklejony cętkami geparda przyciągnie uwagę pasażerów i zaprosi do ogrodu otwartego przez cały rok, a nawet w dni wolne od pracy i święta – dodaje Targowski.

Autobus-gepard to efekt współpracy Miasta Gdańska, Gdańskich Autobusów i Tramwajów, Zarządu Transportu Miejskiego i Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego. Umowa z GAiT ważna jest przez trzy lata.

To świetny pomysł, efekt wygląda naprawdę fajnie – komentuje Maciej Lisicki, prezes GAiT,

Z kolei zastępca Prezydenta Miasta Gdańska do spraw komunalnych Piotr Grzelak dodaje:

"Gdańskie ZOO to urokliwe miejsce. Zachęcamy do spędzania czasu w ZOO, nie raz w roku, ale regularnie. Karta lwa, karta mieszkańca, działania promocyjne w tym takie nietypowe jak autobus-gepard mają zainspirować do rodzinnych odwiedzin Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego – dodaje Grzelak.

Projekt graficzny przygotowała firma Socialove.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
GAiT Gdańsk
akcja
Mercedes-Benz
Citaro
  • POlak – 11.01.2018

    Super.

  • Wrocławianin – 11.01.2018

    Świetne. Każdy się obejrzy na ulicy. Trza iść do ZOO:)

  • !!!! – 12.01.2018

    OBLEŚNE!!!!!!

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.