TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Citaro jako ... gepard. Na ulicach Gdańska
InfoBus.pl - Opublikowano: 11.01.2018 11:27:02 3 komentarze
Citaro jako gepard. Na ulicach Gdańska

Ciekawe wykorzystanie autobusu jako mobilnej reklamy … miejskiego ZOO. Jeden z najnowocześniejszych pojazdów GAiT Gdańsk - Mercedes-Benz Citaro przyodział gepardzie cętki.

Ciekawe wykorzystanie autobusu jako mobilnej reklamy … miejskiego ZOO. Jeden z najnowocześniejszych pojazdów GAiT Gdańsk - Mercedes-Benz Citaro przyodział gepardzie cętki.

Jest piękny, szybki i zwinny… Jeden z najnowocześniejszych pojazdów gdańskiej komunikacji miejskiej- autobus Mercedes-Benz Citaro od niedawna przyodział gepardzie cętki. Jest to element kampanii informacyjnej "ZOO Gdańsk czynne 365 dni w roku".

"Nietypowe narzędzie marketingowe, wyjątkowego miejsca, jakim jest ulubiony przez mieszkańców Pomorza i nie tylko, Gdański Ogród Zoologiczny – mówi Michał Targowski, dyrektor gdańskiego ZOO. – Wierzymy, że autobus oklejony cętkami geparda przyciągnie uwagę pasażerów i zaprosi do ogrodu otwartego przez cały rok, a nawet w dni wolne od pracy i święta – dodaje Targowski.

Autobus-gepard to efekt współpracy Miasta Gdańska, Gdańskich Autobusów i Tramwajów, Zarządu Transportu Miejskiego i Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego. Umowa z GAiT ważna jest przez trzy lata.

To świetny pomysł, efekt wygląda naprawdę fajnie – komentuje Maciej Lisicki, prezes GAiT,

Z kolei zastępca Prezydenta Miasta Gdańska do spraw komunalnych Piotr Grzelak dodaje:

"Gdańskie ZOO to urokliwe miejsce. Zachęcamy do spędzania czasu w ZOO, nie raz w roku, ale regularnie. Karta lwa, karta mieszkańca, działania promocyjne w tym takie nietypowe jak autobus-gepard mają zainspirować do rodzinnych odwiedzin Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego – dodaje Grzelak.

Projekt graficzny przygotowała firma Socialove.Sprawdź też:
GAiT Gdańsk
akcja
Mercedes-Benz
Citaro
  • POlak – 11.01.2018

    Super.

  • Wrocławianin – 11.01.2018

    Świetne. Każdy się obejrzy na ulicy. Trza iść do ZOO:)

  • !!!! – 12.01.2018

    OBLEŚNE!!!!!!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.