TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Co łączy FC Luzern, firmy Hauser i VIP Hannover? Setra ComfortClass
InfoBus.pl - Opublikowano: 30.12.2019 11:00:29
Co łączy FC Luzern, firmy Hauser i VIP Hannover? Setra ComfortClass

Nowe autokary Setra ComfortClass używane przez szwajcarski klub piłkarski FC Luzern, firmę Hauser z siedzibą w Rottweil i VIP Hannover, oferują komfortowe podróżowanie dla bardzo szerokiego grona gości.

Nowe autokary Setra ComfortClass oferują komfortowe podróżowanie. W zależności od operatora, prezentują się one w zupełnie różnych odsłonach. Sprawdzamy jak wygląda ich użytkowanie przez FC Luzern, firmę Hauser i VIP Hannover.


Premiera w FC Luzern

W tym sezonie i w ogóle po raz pierwszy, najlepsza drużyna piłkarska w Szwajcarii podróżuje autokarem Setry. Model S 516 HD należący do firmy Gössi Carreisen AG wozi zespół i personel szkoleniowy na wszystkie mecze i obozy treningowe w wyjątkowo bezpiecznych i komfortowych warunkach. Luksusowy autobus Setra ComfortClass z kącikiem klubowym wyposażony jest w 40 skórzanych siedzeń, podłogę w stylu drewnianym i 5 monitorów. Na pokładzie znajdują się również szafki kuchenne dostosowane do potrzeb zespołu oraz stoły o regulowanej wysokości z godłem klubowym, które można łatwo dostosować do pełnienia funkcji ławek do masażu.

Kupując pięć autobusów S 516 HD, Hauser GmbH & Co. KG robi kolejny ogromny krok w procesie systematycznej modernizacji swojej floty. Firma autokarowa z Rottweil w regionie Szwabii całkowicie zmieniła flotę na markę Setra. Obecnie firma rodzinna z najstarszego miasta Badenii-Wirtembergii świadczy usługi 15 autobusami marki Setra w całej Europie. Firma Hauser, która w ubiegłym roku obchodziła 70. rocznicę powstania, korzysta z luksusowych trzyosiowych autobusów wyłącznie do własnych zadań i czasami wykorzystuje je również za granicą.

Pięć autobusów dla Hauser

Klasyfikowane jako 5-gwiazdkowe autobusy S 516 HD są wyposażone w 42 miejsca siedzące, dwa miejsca siedzące dla asystenta i aneks kuchenny z tyłu, a także w najnowsze systemy bezpieczeństwa Daimler Buses. Należą do nich adaptacyjny tempomat 4, który jest pierwszym na świecie systemem dla autobusów, który ostrzega kierowcę o możliwości kolizji z poruszającymi się pieszymi, a także automatycznie inicjuje częściowe hamowanie. Ponadto pojazdy te posiadają system wspomagania skrętu Sideguard Assist z rozpoznawaniem osób.

VIP Hannover: dziewiczy kurs z 52 mnichami buddyjskimi

W przyszłości firma autobusowa VIP Hannover będzie polegać wyłącznie na marce Setra. Firma z Dolnej Saksonii, która specjalizuje się między innymi w ekskluzywnych usługach transferu, zaczyna od S 517 HD. Klientami tego przewoźnika są członkowie zarządów, najwyższe rangą delegacje, a także przedstawiciele mediów i handlu podczas wizyt państwowych. Ponadto czarny luksusowy autobus Setra ComfortClass należący do Stephana Deima, który założył firmę w 2001 roku, jest również wykorzystywany do organizacji imprez firmowych, kongresów oraz wycieczek szkolnych i klubowych. Autobus jest wyposażony w 52 miejsca siedzące i najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, które obecnie oferuje Setra.


"Wraz z S 517 HD zaczęliśmy sukcesywnie zmieniać naszą flotę na autobusy Setra", mówi właściciel firmy i dyrektor zarządzający, który powitał 52 mnichów buddyjskich na pokładzie, podczas pierwszej podróży nowym trzyosiowym autobusem. Duchowni odwiedzili świątynie azjatyckie w Strasburgu, Stuttgarcie i Würzburgu, podróżując S 517 HD.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
autokar
Setra
Niemcy
Szwajcaria