TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Czechbus 2018: Intap i dwie premiery foteli [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 05.12.2018 13:00:31
Czechbus 2018: Intap i dwie premiery foteli [FILM]

Wśród wystawców na Czechbus 2018 było wiele polskich firm, w tym m.in. łódzki Intap, który pokazał w Pradze dwie światowe premiery swoich foteli. O tym wydarzeniu rozmawialiśmy z prezesem firmy, Marcinem Tobikiem.

Wśród wystawców na Czechbus 2018 było wiele polskich firm, w tym m.in. łódzki Intap, który pokazał w Pradze dwie światowe premiery swoich foteli.O tym wydarzeniu rozmawialiśmy z prezesem firmy, Marcinem Tobikiem.

W dniach od 20 do 22 listopada 2018 na terenach Výstaviště Prague Expo zobaczyliśmy prawie wszystkie marki obecne w regionie Europy Środkowej. Wielkim nieobecnym było Iveco, natomiast reszta konkurencji z powodzeniem wypełniła wolną przestrzeń po koncernie. Warto podkreślić, że polska reprezentacja na targach była bardzo silna i to dobrze rokuje na przyszłość. To pokazuje dynamikę i otwartość czeskiego rynku na polską ofertę. Wisienką na torcie była premiery - Solarisa Urbino 12 Lite Hybrid oraz dwóch foteli z firmy INTAP, której pełna nazwa brzmi teraz INTAP ADVANCED TECHNOLOGY. Brzmi dumnie.

Czeskie premiery

W Pradze Intap pokazał po raz pierwszy swój fotel do pojazdów kategorii M3 ze zintegrowanym trzypunktowym pasem, wyposażonym w kontroler wysokości. W dzisiejszych czasach ciężar pojazdu i jego komponentów jest ważnym czynnikiem dla operatorów autobusów, dlatego Intap konstruując ten fotel położył duży nacisk na optymalizację wagi siedzenia. Oprócz tej produkt wyróżnia się nowoczesnym i interesującym designem dla pasażera.

Druga premiera to funkcjonalny system siedzeń dla pojazdów M2, który rozwiązuje problem szybkiej zmiany aranżacji przestrzeni pasażerskiej przy transporcie osób na wózkach inwalidzkich.

O szczegółach opowiedział nam prezes firmy, Marcin Tobik:Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
targi
Czechbus
komponenty
Intap
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.