TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Czechowice-Dziedzice: Tragiczny wypadek z rowerzystą
CZECHO.PL - Opublikowano: 08.10.2018 12:17:12

5 października około godziny 15:50 w Czechowicach-Dziedzicach doszło do tragicznego zdarzenia

Jak informuje portal czecho.pl - 5 października około godziny 15:50 w Czechowicach-Dziedzicach doszło do tragicznego zdarzenia.

Na rogu ulicy Traugutta i Kasprowicza rowerzysta został potrącony przez autobus prywatnego przewoźnika. 29-letni mieszkaniec Czechowic-Dziedzic, był ciągnięty przez pojazd kilkanaście metrów. Zginął na miejscu.

Z ustaleń wynika, że 57-letni kierowca autobusu marki Mercedes, w czasie skrętu w prawo w ul. Kasprowicza, potrącił kierującego jednośladem, który jechał ścieżką rowerową - informuje bielska policja w swoim oficjalnym komunikacie prasowym.

Świadkowie podjęli próbę reanimacji, którą później kontynuowali ratownicy medyczni i strażacy. Niestety podjęte działania okazały się nieskuteczne - lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon. Dokładne przyczyny tego tragicznego w skutkach wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

fot. czecho.plWIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Śląskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.