TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Czechowice-Dziedzice: Wepchnęła koleżankę pod autobus [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 16.04.2018 09:41:50

Wepchnęła koleżankę pod autobus PKM Czechowice-Dziedzice.

To miał być tylko głupi żart. W efekcie nastolatka otarła się o śmierć. Kierowca autobusu zorientował się, co się stało, na miejscu była policja i pogotowie.

Na szczęście dziewczynie nie stało się nic poważnego. "Upiekło się" również jej koleżance - za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym została ukarana mandatem w wysokości 300 zł.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 12 kwietnia, w Czechowicach-Dziedzicach.Zobaczcie to na filmieSpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
PKM Czechowice-Dziedzice
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.