TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Czechy: Wypadek autobusu pod Pragą
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 12.01.2018 19:13:36

Trzy osoby zginęły, a około 30 zostało rannych, w tym 15 ciężko, w piątek w wypadku autobusu w miejscowości Horomierzice tuż na północ od Pragi -

Trzy osoby zginęły, a około 30 zostało rannych, w tym 15 ciężko, w piątek w wypadku autobusu w miejscowości Horomierzice tuż na północ od Pragi - poinformowały czeskie media, powołując się na służby ratownicze.

Według policyjnej bazy wypadków drogowych było to zderzenie autobusu z samochodem osobowym na drodze z Pragi do Kralup nad Wełtawą. Jak podała policyjna rzeczniczka Monika Schindlova, zabici to kobieta, która kierowała samochodem osobowym, i dwóch pasażerów autobusu.

"Zgłoszono nam 30 rannych, co najmniej połowa z nich doznała ciężkich obrażeń" - powiedziała rzeczniczka służb ratowniczych kraju (województwa) środkowoczeskiego Petra Effenbergerova.

Osiem osób ma być nadal uwięzionych w autobusie. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Czechy
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.