TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Czechy: Wypadek autobusu pod Pragą
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 12.01.2018 19:13:36

Trzy osoby zginęły, a około 30 zostało rannych, w tym 15 ciężko, w piątek w wypadku autobusu w miejscowości Horomierzice tuż na północ od Pragi -

Trzy osoby zginęły, a około 30 zostało rannych, w tym 15 ciężko, w piątek w wypadku autobusu w miejscowości Horomierzice tuż na północ od Pragi - poinformowały czeskie media, powołując się na służby ratownicze.

Według policyjnej bazy wypadków drogowych było to zderzenie autobusu z samochodem osobowym na drodze z Pragi do Kralup nad Wełtawą. Jak podała policyjna rzeczniczka Monika Schindlova, zabici to kobieta, która kierowała samochodem osobowym, i dwóch pasażerów autobusu.

"Zgłoszono nam 30 rannych, co najmniej połowa z nich doznała ciężkich obrażeń" - powiedziała rzeczniczka służb ratowniczych kraju (województwa) środkowoczeskiego Petra Effenbergerova.

Osiem osób ma być nadal uwięzionych w autobusie. (PAP)Sprawdź też:
wypadek
Czechy

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.