TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Częściej taniej z Polonusem do Stalowej Woli
InfoBus.pl - Opublikowano: 18.11.2019 16:31:18
Częściej taniej z Polonusem do Stalowej Woli

Polonus wzmacnia swoją siatkę połączeń. Od 6 grudnia rusza trzecie połączenie autokarowe do Stalowej Woli z biletami od 24 zł.

Polonus wzmacnia swoją siatkę połączeń. Od 6 grudnia rusza trzecie połączenie autokarowe do Stalowej Woli z biletami od 24 zł.

Polonus, najwyższej jakości polski przewoźnik autokarowy wzmacnia swoją linię łączącą Warszawę ze Stalową Wolą. Już od 6 grudnia zostanie uruchomione nowe połączenie. Tym samym biało-czerwone autokary Polonusa będą kursowały między Stalową Wolą, Sandomierzem, Ostrowcem Świętokrzyskim, Radomiem i Warszawą aż trzy razy dziennie. Bilety są już dostępne na stronie www.pkspolonus.pl.

-"Jako prezent mikołajkowy dla mieszkańców Radomia, Ostrowca Świętokrzyskiego, Sandomierza i Stalowej Woli wprowadzamy nowy, trzeci kurs w ramach tej niezwykle popularnej linii. Z tej okazji już dzisiaj uruchomiliśmy specjalną pulę biletów w promocyjnych cenach zaczynających się już od 24 zł. – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Zarządzający Polonus.

Wraz z uruchomieniem nowego połączenia przez narodowego przewoźnika Polonus już od 6 grudnia podróżni zyskają dostęp do trzech połączeń dziennie łączących Warszawę ze Stalową Wolą, przez Radom, Ostrowiec Świętokrzyski i Sandomierz.

Kursy Polonus rozpoczynają swój bieg na zarządzanym przez Przewoźnika Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia o godzinach 08:45, 14:20 oraz 16:15. Podróż do celu komfortowymi autokarami trwa niewiele ponad cztery godziny.

Z Dworca Autobusowego w Stalowej Woli autokary Polonusa wyruszają w kurs powrotny do Warszawy o godzinach 06:30, 07:45 oraz 16:35.

Przewoźnik do obsługi swoich połączeń przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.

Równolegle, tak na kursach Polonusa honorowane są stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% ulga dla weteranów.

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
Polonus