TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Częściej taniej z Polonusem do Stalowej Woli
InfoBus.pl - Opublikowano: 18.11.2019 16:31:18
Częściej taniej z Polonusem do Stalowej Woli

Polonus wzmacnia swoją siatkę połączeń. Od 6 grudnia rusza trzecie połączenie autokarowe do Stalowej Woli z biletami od 24 zł.

Polonus wzmacnia swoją siatkę połączeń. Od 6 grudnia rusza trzecie połączenie autokarowe do Stalowej Woli z biletami od 24 zł.

Polonus, najwyższej jakości polski przewoźnik autokarowy wzmacnia swoją linię łączącą Warszawę ze Stalową Wolą. Już od 6 grudnia zostanie uruchomione nowe połączenie. Tym samym biało-czerwone autokary Polonusa będą kursowały między Stalową Wolą, Sandomierzem, Ostrowcem Świętokrzyskim, Radomiem i Warszawą aż trzy razy dziennie. Bilety są już dostępne na stronie www.pkspolonus.pl.

-"Jako prezent mikołajkowy dla mieszkańców Radomia, Ostrowca Świętokrzyskiego, Sandomierza i Stalowej Woli wprowadzamy nowy, trzeci kurs w ramach tej niezwykle popularnej linii. Z tej okazji już dzisiaj uruchomiliśmy specjalną pulę biletów w promocyjnych cenach zaczynających się już od 24 zł. – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Zarządzający Polonus.

Wraz z uruchomieniem nowego połączenia przez narodowego przewoźnika Polonus już od 6 grudnia podróżni zyskają dostęp do trzech połączeń dziennie łączących Warszawę ze Stalową Wolą, przez Radom, Ostrowiec Świętokrzyski i Sandomierz.

Kursy Polonus rozpoczynają swój bieg na zarządzanym przez Przewoźnika Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia o godzinach 08:45, 14:20 oraz 16:15. Podróż do celu komfortowymi autokarami trwa niewiele ponad cztery godziny.

Z Dworca Autobusowego w Stalowej Woli autokary Polonusa wyruszają w kurs powrotny do Warszawy o godzinach 06:30, 07:45 oraz 16:35.

Przewoźnik do obsługi swoich połączeń przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.

Równolegle, tak na kursach Polonusa honorowane są stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% ulga dla weteranów.

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
Polonus
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.