TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Częściej z Warszawy do Tomaszowa Mazowieckiego
InfoBus.pl - Opublikowano: 20.11.2019 16:02:04
Częściej z Warszawy do Tomaszowa Mazowieckiego

Nowe, 9. połączenie Polonusa do Tomaszowa Mazowieckiego.

Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy już od piątku, 22 listopada powiększy swoją siatkę połączeń o nowy kurs łączący Tomaszów Mazowiecki z Warszawą. Dzięki temu pasażerowie zyskają możliwość korzystania już z aż 9 kursów dziennie realizowanych na tej trasie. Bilety w atrakcyjnych cenach są już dostępne na stronie internetowej pkspolonus.pl.

-"Na specjalne życzenie pasażerów postanowiliśmy wprowadzić nowy, 9 już kurs łączący stolicę z Tomaszowem Mazowieckim. Jestem przekonany, że dogodne godziny podróży spełnią oczekiwania naszych klientów. Ogromnie się cieszę, że nasza oferta spotyka się z pozytywnym odbiorem ze strony mieszkańców Tomaszowa, Rawy i innych miejscowości znajdujących się na trasie przejazdu naszych autokarów. – mówi Maciej Acedański, Prezes Zarządu Polonus.

Wraz z uruchomieniem nowego połączenia pasażerowie narodowego przewoźnika Polonus zyskają dostęp do dziewięciu kursów dziennie którymi mogą podróżować na trasie Warszawa – Tomaszów Mazowiecki, przez Babsk, Rawę Mazowiecką, Czerniewice. W samym tylko Tomaszowie Mazowieckim biało-czerwone autokary Polonus zatrzymują się aż w sześciu miejscach, dzięki czemu pasażerowie mogą w wygodny sposób dojechać do zamierzonego celu. Przystankiem końcowym z Warszawy, a zarazem początkowym na kursie powrotnym jest Arena Lodowa, wyjątkowe miejsce na mapie Polski dla wszystkich miłośników łyżwiarstwa.

Kursy Polonus rozpoczynają swoją podróż na zarządzanym przez Przewoźnika Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia o godzinach 07:30, 08:15 (kurs pośpieszny do Kudowy – Zdroju, z przystankami na dworcach autobusowych w Rawie Mazowieckiej i Tomaszowie Mazowieckim) 09:45, 11:00, 12:45. 16:15, 17:15, 18:15 oraz 20:15. Podróż komfortowymi autokarami trwa niewiele ponad półtorej godziny.

Spod Areny Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim autokary Polonusa wyruszają w kurs powrotny do Warszawy o godzinach 05:40, 06:45, 07:50, 09:40, 12:50, 13:50, 15:30 i 18:40. Pośpieszny kurs z Kudowy – Zdroju do Warszawy odjeżdża z dworca autobusowego w Tomaszowie Mazowieckim o godzinie 17:15.

Przewoźnik do obsługi swoich połączeń przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.

Równolegle, tak na kursach Polonusa honorowane są stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% ulga dla weteranów.Więcej informacji znaleźć można na www.pksPolonus.pl.

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
Polonus