TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Częstochowa ma kierowcę na medal
InfoBus.pl - Opublikowano: 27.09.2018 10:00:00
Częstochowa ma kierowcę na medal

W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu na pl. Biegańskiego odbył się piknik "Kierowca na medal", który zorganizowało częstochowskie MPK.

W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu na pl. Biegańskiego odbył się piknik "Kierowca na medal", który zorganizowało częstochowskie MPK wraz z partnerami m.in. WORD w Częstochowie i Komendą Miejską Policji.

Głównym punktem programu był konkurs "Kierowca na medal", w ramach którego 10 ochotników, kierowców zawodowych Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Częstochowie rywalizowało w trzech konkurencjach sprawnościowych za sterami autobusu marki Solaris.

Zostały przeprowadzone na specjalnie przygotowanym torze manewrowym. Dodatkowo śmiałkowie zmierzyli się w teście wiedzy ogólnej na temat komunikacji miejskiej.

Najlepszym w rywalizacji okazał się Marcin Papież, który zdobył miano "Kierowcy na medal". Statuetki i dyplomy wszystkim wręczył osobiście prezydent Częstochowy, Krzysztof Matyjaszczyk wraz z prezesem MPK, Mariuszem Sikorą. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a pasażerom, którzy byli obecni na miejscu dziękujemy za przybycie!Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
konkurs
kierowca
MPK Częstochowa
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.