TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Częstochowa: Pożar autobusu - kierowca bohater
DZIENNIK ZACHODNI - Opublikowano: 26.02.2018 16:09:58

W sobotę wieczorem w Częstochowie na Stradomiu w ogniu stanął jeden z autobusów częstochowskiego MPK. T

24 lutego, wieczorem w Częstochowie na Stradomiu w ogniu stanął jeden z autobusów częstochowskiego MPK.

Ogień w autobusie częstochowskiego MPK wybuchł prawdopodobnie w komorze silnika. Kierowca, kiedy zauważył, co się dzieje, zjechał w zatoczkę autobusową i ewakuował z pojazdu 20 pasażerów. Na szczęście żaden z nich nie ucierpiał.

Strażacy przybyli na miejsce ugasili pojazd Po opanowaniu sytuacji strażacy przystąpili do dogaszania oraz monitorowania temperatury w komorze silnika za pomocą kamery termowizyjnej. Na miejscu pojawiło się pogotowie techniczne MPK, które odholowało pojazd, a także służba drogowa, która uprzątnęła miejsce zdarzenia.


fot. Dziennik Zachodni


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
pożar
MPK Częstochowa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.