TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Dąbrowa Górnicza: Pożar autobusu
DZIENNIK ZACHODNI, RADIO ZET - Opublikowano: 06.03.2019 12:45:27

5 marca, w Dąbrowie Górniczej w województwie śląskim, doszło do pożaru miejskiego autobusu.

Jak informuje Dziennik Zachodni - 5 marca, w Dąbrowie Górniczej w województwie śląskim, doszło do pożaru miejskiego autobusu.

Autobus linii 34 zapalił się na przystanku przy ulicy Stacyjnej w dzielnicy Strzemieszyce w pobliżu domu towarowego – podaje "Dziennik Zachodni".

W momencie pojawienia się ognia w pojeździe znajdował się kierowca oraz jeden pasażer.

-"Pożar nie zagrażał okolicznym budynkom. Jest za wcześnie, by mówić o przyczynie pożaru – poinformował asp. szt. Mariusz Miszczyk, oficer prasowy KMP w Dąbrowie Górniczej.

Policja oraz straż pożarna ustalają dokładne przyczyny wybuchu pożaru. W momencie przyjazdu służb na miejsce zdarzenia płomienie objęły już niemal cały autobus.

fort, Facebook


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
pożar
Śląskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.