TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Daily będzie produkowany także w Chinach
INFOBUS.PL - Opublikowano: 01.08.2017 11:15:49 1 komentarz
Daily będzie produkowany także w Chinach

New China Daily to wielofunkcyjny pojazd dostawczy opracowany do konkurowania we wszystkich segmentach rynku chińskiego, w tym także w transporcie pasażerskim.

New China Daily to wielofunkcyjny pojazd dostawczy opracowany do konkurowania we wszystkich segmentach rynku chińskiego, w tym także w transporcie pasażerskim.

Pierwszy egzemplarz właśnie zjechał z linii produkcyjnej nowej fabryki w Qiaolin, w Nanjing. Aktualnie pojazd jest dostępny z 4. różnymi podwoziami i 27 typami nadwozi. Zastosowane silniki to F1 (2,3 l i 3,0 l) 

Nowy China Daily będzie dostępny do sprzedaży w Chinach począwszy od IV kwartału 2017. Ekport ruszy począwszy od 2018 roku.


Michele Lombardi, wiceprzewodniczący IVECO Asia Pacific powiedział: -"IVECO weszło w czwartą dekadę swojej obecności w Chinach. Rozwinęliśmy się z tym rynkiem i nadal będziemy wspierać przejście na zrównoważony transport. Dzięki New China Daily, IVECO oferuje klientom pojazd wyróżniający się technologią, trwałością i doskonałością produkcyjną. New China Daily utrzymuje mocne strony rodziny Daily, która od 30 lat cieszy się dużą popularnością w Chinach, co potwierdza ponad 570 000 sprzedanych tutaj pojazdów".


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Iveco
  • Stylista – 02.08.2017

    Ciekawy jest :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.