TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Daily będzie produkowany także w Chinach
INFOBUS.PL - Opublikowano: 01.08.2017 11:15:49 1 komentarz
Daily będzie produkowany także w Chinach

New China Daily to wielofunkcyjny pojazd dostawczy opracowany do konkurowania we wszystkich segmentach rynku chińskiego, w tym także w transporcie pasażerskim.

New China Daily to wielofunkcyjny pojazd dostawczy opracowany do konkurowania we wszystkich segmentach rynku chińskiego, w tym także w transporcie pasażerskim.

Pierwszy egzemplarz właśnie zjechał z linii produkcyjnej nowej fabryki w Qiaolin, w Nanjing. Aktualnie pojazd jest dostępny z 4. różnymi podwoziami i 27 typami nadwozi. Zastosowane silniki to F1 (2,3 l i 3,0 l) 

Nowy China Daily będzie dostępny do sprzedaży w Chinach począwszy od IV kwartału 2017. Ekport ruszy począwszy od 2018 roku.


Michele Lombardi, wiceprzewodniczący IVECO Asia Pacific powiedział: -"IVECO weszło w czwartą dekadę swojej obecności w Chinach. Rozwinęliśmy się z tym rynkiem i nadal będziemy wspierać przejście na zrównoważony transport. Dzięki New China Daily, IVECO oferuje klientom pojazd wyróżniający się technologią, trwałością i doskonałością produkcyjną. New China Daily utrzymuje mocne strony rodziny Daily, która od 30 lat cieszy się dużą popularnością w Chinach, co potwierdza ponad 570 000 sprzedanych tutaj pojazdów".


Sprawdź też:
Iveco
  • Stylista – 02.08.2017

    Ciekawy jest :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.