TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Demolował autobusy... Jest w rękach Policji
WANDAL, POLICJA, ŚLĄSKIE InfoBus.pl - Opublikowano: 29.06.2020 10:00:04
Demolował autobusy. Jest w rękach Policji; fot. KMP Bielsko_Biała

Policjanci z komisariatu I zatrzymali 37-latka z Bielska-Białej, który w zajezdni zdemolował autobus

Policjanci z komisariatu I zatrzymali 37-latka z Bielska-Białej, który najpierw w zajezdni zdemolował autobus, a chwilę później uszkodził Alfę Romeo, która akurat przejeżdżała drogą jego ucieczki.

Stróże prawa ustalili, że tego dnia zdemolował jeszcze jeden autobus.

W poniedziałek około 21.30 kierowca autobusu komunikacji miejskiej wezwał policjantów, ponieważ jeden z pasażerów na ostatnim przystanku, przy bielskiej ulicy Dzwonkowej, zdemolował autobus i uciekł. Na miejsce natychmiast pojechali mundurowi.

Zanim stróże prawa dojechali na miejsce, dyżurny komisariatu przekazał, że ten sam chuligan wbiegł przed inny pojazd na ulicy Cieszyńskiej, który również uszkodził. Policjanci pojechali w kierunku, w którym miał uciekać wandal.

Po chwili zauważyli mężczyznę. Chuligan był agresywny i zaczął szarpać się z policjantami. Został jednak skutecznie obezwładniony i doprowadzony do bielskiej komendy. Badanie alkomatem wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Stróże prawa ustalili także, że tego samego dnia około 17.00 ten sam mężczyzna w podobny sposób uszkodził jeszcze jeden autobus na ulicy Karbowej w Bielsku-Białej


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też: