TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

DK1: Wypadek autobusu pod Częstochową
RMF FM - Opublikowano: 13.07.2017 14:45:49

12 lipca 5 osób trafiło do szpitala po wypadku na krajowej "jedynce" w Wikłowie koło Częstochowy. Doszło tam do zderzenia ciężarówki z autobusem wiozącym dzieci.

Jak informuje portal RMF FM - 12 lipca 5 osób trafiło do szpitala po wypadku na krajowej "jedynce" w Wikłowie koło Częstochowy. Doszło tam do zderzenia ciężarówki z autobusem wiozącym dzieci.

Do szpitala przewieziono 5 osób: kierowca ciężarówki oraz 4 osoby, które podróżowały autokarem. To 9-latek, dwóch 17-latków i 27-letni opiekun. Mają zostać przebadani przez lekarzy, ale już wiadomo, że nie mają poważniejszych urazów.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że autokarem podróżowało ponad 50 osób, głownie dzieci, które jechały na wycieczkę do Zakopanego. Na pobliskiej stacji benzynowej pasażerowie czekają na inny autobus, którym pojadą w dalszą drogę.

Ciężarówka najechała na tył autobusu. Prawdopodobnie kierowca nie dostosował prędkości do warunków na drodze.

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.