TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

DK24: Opel wjechał w autobus
NASZEMIASTO.PL - Opublikowano: 26.07.2017 12:38:22

25 lipca, wieczorem, w wypadku samochodowym koło Przytocznej zginęły dwie kobiety. Jechały osobowym oplem, który uderzył w autobus.

Jak informuje Naszemiasto.pl - 25 lipca, wieczorem, w wypadku samochodowym koło Przytocznej zginęły dwie kobiety. Jechały osobowym oplem, który uderzył w autobus.

Do tragedii doszło około godz. 18.47 na drodze krajowej nr 24 między Przytoczną i Wierzbnem. Na jej skrzyżowaniu z lokalnymi drogami do Goraja i Lubikowa zderzył się autobus na ukraińskich numerach rejestracyjnych i osobowy opel na numerach rejestracyjnych z woj. zachodniopomorskiego. Zginęły dwie kobiety jadące oplem, powierzchownych obrażeń doznało kilku pasażerów autokaru.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że opel z nieustalonych przyczyn wjechał w jadący prawidłowo autokar.

fot. Sulęcin NaszeMiasto.pl

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
DK24
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.