TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

DK24: Opel wjechał w autobus
NASZEMIASTO.PL - Opublikowano: 26.07.2017 12:38:22

Jak informuje Naszemiasto.pl - 25 lipca, wieczorem, w wypadku samochodowym koło Przytocznej zginęły dwie kobiety. Jechały osobowym oplem, który uderzył w autobus.

Do tragedii doszło około godz. 18.47 na drodze krajowej nr 24 między Przytoczną i Wierzbnem. Na jej skrzyżowaniu z lokalnymi drogami do Goraja i Lubikowa zderzył się autobus na ukraińskich numerach rejestracyjnych i osobowy opel na numerach rejestracyjnych z woj. zachodniopomorskiego. Zginęły dwie kobiety jadące oplem, powierzchownych obrażeń doznało kilku pasażerów autokaru.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że opel z nieustalonych przyczyn wjechał w jadący prawidłowo autokar.

fot. Sulęcin NaszeMiasto.pl

WIĘCEJ
Sprawdź też:
wypadek
DK24

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.