TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

DK25: Wypadek autobusu
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 14.12.2018 09:37:37

Kujawsko-pomorskie/ DK25 zablokowana po zderzeniu autobusu i dwóch aut.

Droga krajowa nr 25 jest zablokowana w miejscowości Płocisz po zderzeniu autobusu, samochodu osobowego i ciężarowego. Poszkodowane są trzy osoby. Na miejscu pracują wszystkie służby.

Wypadek miał miejsce na 86. kilometrze DK25 łączącej województwo kujawsko-pomorskie z pomorskim i zachodniopomorskim, pomiędzy Sępólnem Krajeńskim a Kamieniem Krajeńskim. Dyżurny operacyjny z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu poinformował, że na tył autobusu najechał samochód osobowy, w który wjechał samochód ciężarowy.

"Trzy osoby są poszkodowane - dwóch pasażerów autobusu oraz jeden z auta osobowego. Droga jest całkowicie zablokowana. W tym momencie nie mam informacji o tym, jak długo mogą potrwać utrudnienia" - powiedział PAP dyżurny.

Na miejscu pracują wszystkie służby, m.in. cztery zastępy straży oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Policja wyznacza objazdy. (PAP)


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Kujawsko-Pomorskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.