TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

DK44: W autobus uderzyła ciężarówka
KONTAKT TVN24.PL - Opublikowano: 13.07.2017 14:34:38

13 lipca, po godzinie 6, na ulicy Krakowskiej (droga krajowa 44) w Przeciszowie, w autobus stojący na przystanku autobusowym uderzyła ciężarówka.

Jak informuje Kontakt TVN24.pl - 13 lipca, po godzinie 6, na ulicy Krakowskiej (droga krajowa 44) w Przeciszowie, w autobus stojący na przystanku autobusowym uderzyła ciężarówka.

- Kierowca ciężarówki nie wyhamował i uderzył w tył busa, który przewoził trzech pasażerów - powiedziała w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 sierż. szt. Ilona Domagała z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Na zdjęciach, które otrzymaliśmy, widać, że w wyniku zderzenia zmiażdżone zostały szyby obu pojazdów.

Do szpitala przewieziono 59-letniego kierowcę busa. - Pasażerom i kierowcy samochodu ciężarowego nic się nie stało - mówiła policjantka.

Jak dodała, obaj kierowcy byli trzeźwi.

fot. Kontakt TVN24.pl

WIĘCEJ
Sprawdź też:
wypadek

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.