TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

DK44: W autobus uderzyła ciężarówka
KONTAKT TVN24.PL - Opublikowano: 13.07.2017 14:34:38

13 lipca, po godzinie 6, na ulicy Krakowskiej (droga krajowa 44) w Przeciszowie, w autobus stojący na przystanku autobusowym uderzyła ciężarówka.

Jak informuje Kontakt TVN24.pl - 13 lipca, po godzinie 6, na ulicy Krakowskiej (droga krajowa 44) w Przeciszowie, w autobus stojący na przystanku autobusowym uderzyła ciężarówka.

- Kierowca ciężarówki nie wyhamował i uderzył w tył busa, który przewoził trzech pasażerów - powiedziała w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 sierż. szt. Ilona Domagała z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Na zdjęciach, które otrzymaliśmy, widać, że w wyniku zderzenia zmiażdżone zostały szyby obu pojazdów.

Do szpitala przewieziono 59-letniego kierowcę busa. - Pasażerom i kierowcy samochodu ciężarowego nic się nie stało - mówiła policjantka.

Jak dodała, obaj kierowcy byli trzeźwi.

fot. Kontakt TVN24.pl

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.