TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

DK91: Autobus spadł ze skarpy
PAP, GAZETA POMORSKA - Opublikowano: 05.07.2017 13:04:27

5 lipca na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 91 z drogą powiatową doszło do zderzenia pojazdu dostawczego z autobusem. DK 91 jest zablokowana. Na miejscu trwa akcja ratunkowa.

5 lipca na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 91 z drogą powiatową wiodącą do Głogówka Królewskiego w powiecie świeckim w woj. kujawsko-pomorskim doszło do zderzenia pojazdu dostawczego z autobusem. DK 91 jest zablokowana. Na miejscu trwa akcja ratunkowa.

-"Autobus wyleciał z drogi i zatrzymał się na dachu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w autobusie podróżowało 14 osób z kierowcą, a w busie jedna osoba. W tej chwili trwa akcja ratunkowa. Na miejscu są wszystkie służby i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na tę chwilę droga jest zablokowana na czas nieokreślony" - powiedział PAP rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu Paweł Puchowski.

Rzecznik powiatowej PSP dodał, że wszyscy poszkodowani byli przytomni, ale z potłuczeniami i urazami kończyn. Na miejsce wysłano 5 karetek pogotowia ratunkowego i śmigłowiec LPR oraz 10 zastępów straży pożarnej. DK 91 łączy województwo kujawsko-pomorskie z Gdańskiem oraz Łodzią i Częstochową. (PAP)

fot. Gazeta Pomorska

WIĘCEJ
Sprawdź też:
wypadek

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.