TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

DK91: Autobus spadł ze skarpy
PAP, GAZETA POMORSKA - Opublikowano: 05.07.2017 13:04:27

5 lipca na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 91 z drogą powiatową doszło do zderzenia pojazdu dostawczego z autobusem. DK 91 jest zablokowana. Na miejscu trwa akcja ratunkowa.

5 lipca na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 91 z drogą powiatową wiodącą do Głogówka Królewskiego w powiecie świeckim w woj. kujawsko-pomorskim doszło do zderzenia pojazdu dostawczego z autobusem. DK 91 jest zablokowana. Na miejscu trwa akcja ratunkowa.

-"Autobus wyleciał z drogi i zatrzymał się na dachu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w autobusie podróżowało 14 osób z kierowcą, a w busie jedna osoba. W tej chwili trwa akcja ratunkowa. Na miejscu są wszystkie służby i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na tę chwilę droga jest zablokowana na czas nieokreślony" - powiedział PAP rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu Paweł Puchowski.

Rzecznik powiatowej PSP dodał, że wszyscy poszkodowani byli przytomni, ale z potłuczeniami i urazami kończyn. Na miejsce wysłano 5 karetek pogotowia ratunkowego i śmigłowiec LPR oraz 10 zastępów straży pożarnej. DK 91 łączy województwo kujawsko-pomorskie z Gdańskiem oraz Łodzią i Częstochową. (PAP)

fot. Gazeta Pomorska

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.