TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Do Pragi z Kolejami Dolnośląskimi
KD InfoRail.pl - Opublikowano: 20.04.2017 10:04:01 15 komentarzy
Do Pragi z Kolejami Dolnośląskimi

Koleje Dolnośląskie i České dráhy zapraszają na wspólną podróż do stolicy Czech w wyjątkowo korzystnej cenie.

Koleje Dolnośląskie i České dráhy zapraszają na wspólną podróż do stolicy Czech w wyjątkowo korzystnej cenie.

Oferta "Praga z KD" obowiązuje od 14 kwietnia do 6 maja 2017 r. w relacjach od Wałbrzycha, Jeleniej Góry i Szklarskiej Poręby (a także od stacji pośrednich) do stacji Praha hl.n. (przez Tanvald, Železný Brod, Turnov, Mladę Boleslav) i z powrotem.

W ofercie dostępne są bilety, uprawniające posiadacza do jednego przejazdu "tam/powrót":

normalne - za 50 zł,

ulgowe dla dzieci w wieku od 6 do 15 lat - za 25 zł,

nieodpłatne dla dzieci w wieku do 6 lat.

Przewóz roweru do Pragi i z powrotem kosztuje zaledwie 12 zł, natomiast przewóz psa - 6 zł.

Przejazd "tam" musi nastąpić pierwszego dnia ważności biletu (najpóźniej 06.05.2017 r.), natomiast powrót w ciągu 7 dni (najpóźniej 12.05.2017 r.).

Bilety można nabyć:

w Biurach Obsługi Klienta i kasach Kolei Dolnośląskich,

w pociągach i autobusach Kolei Dolnośląskich.

Bilety wydane według oferty obowiązują we wszystkich pociągach przewoźnika České dráhy na odcinku Harrachov - Tanvald - Železný Brod - Praha hl.n. (również w pospieszych, oznaczonych literą "R" przed numerem pociągu). Rozkład jazdy i regulamin promocji znajdziecie w poniższym linku.


WIĘCEJ
Sprawdź też:
Koleje Dolnośląskie
Ceske drahy
Czechy
Praga
 • PodróżującyPoEuropie – 20.04.2017

  super oferta aby tak dalej KD

 • PodrużującaPOświecie – 20.04.2017

  No super, ale co po 6 maja ??

 • PodróżującyDoPragi – 20.04.2017

  Markietingowcy z KD jak zwykle wymyślili. Najpierw stwórzcie odpowiedni rozkład jazdy, a potem oferty. Pierwszy poranny pociąg do Harrachowa jeździ tylko sezonowo, ostatni jest już o 18:00. A z Harrachowa można pojechać sobie tamtejszym PKS-em (dwa razy szybciej niż pociągiem). Na pewno dużo turystów przyjeżdżających do Szklarskiej Poręby skusiłoby się na 1-dniowy wypad do Pragi. Tylko co po ofercie, jak nie ma czym się dostać do granicy?

 • PodróżującyZGłową – 20.04.2017

  Otóż to! Czeskie Drahy zgodziły się na tę promocję, bo doskonale wiedzą, że z Harrachova do Pragi wszyscy jeżdżą autobusami. A w KD chwalą się kolejnym "sukcesem". Przypomina się cytat z "Potopu" o podarowaniu komuś Niderlandów ;) Brawo KD!

 • kolejFAN – 21.04.2017

  Wszyscy nie wszyscy.Do Tanvaldu jest os,a z Tanvaldu R ychliki co 2 godziny więc nie trzeba autobusów by pokonac trasę do Pragi.Chyba ze ktos jest busofilem.

 • normalny – 21.04.2017

  Można jechać nawet przez Rzym. Normalny pasażer to nie kółeczkujący mikol i wybierze ten środek transportu, który jedzie szybciej. Czyli autobus. Pociągiem pojedzie tylko mikol, rowerzysta i narciarz. Już twój nick pokazuje, że masz skrzywione spojrzenie na transport.

 • kolejFAN – 21.04.2017

  @ twój nick niestety pokazuje że jesteś zwykłym trollem. Jechałem rychlikiem z Tanvaldu do Pragi i była to bardzo komfortowa podróż.

 • taka prawda – 21.04.2017

  @twój nick natomiast pokazuje, że jesteś zwykłym szczeniakiem. Fakt, że jakiś jeden mikol jechał pociągiem na jakiejś trasie nie oznacza, że wszyscy będą tak jeździć.

 • kolejFAN – 22.04.2017

  @taka prawdaugryź się w odbyt. Mikolem sam jesteś i to takim który dostaje orgazmu na widok jadącego kibla focąc go w krzakach.

 • dziadek – 22.04.2017

  [komentarz usunięty, powód: regulamin]

 • ojciec – 24.04.2017

  [komentarz usunięty, powód: regulamin]

 • wujek – 25.04.2017

  @kolejFAN: Cha, cha! I napisał to dzieciak, który sam pisze pod durnowatymi mikolskimi nickami. Przestań szczekać smarkaczu, bo powiemy twojej mamie i zabierze ci internet :)

 • Adam Mikołaj Maćkowiak – 25.04.2017

  Brawo KD! Świetna promocja dla pasażerów a przy tym KD nie ponoszą żadnych kosztów. Więc same plusy, tak się robi na całym cywilizowanym świecie. Fryzjerka-hejterka już uruchomiła ślinianki i pluje na swoim blogu ile wlezie, bo najważniejsza stacja na Dolnym Śląsku to przecież Goerlitz a cała reszta do zaorania. Przynajmniej można się pośmiać z dziecinnych pogróżek urodzonej frustratki. Oj, trzeba szybko uzupełnić zapasy popcornu. Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

 • Koń Bińo – 27.04.2017

  Żeby tak dało się wydłużyć relację R1140 (Praha Vrsovice 17:14 - Tanvald 20:10) do Szklarskiej Poręby Górnej i do pary powrotnego R1143 (Tanvlad 7:51 - Praha Vrsovice 10:44).To naprawdę jednodniowe wypady do Pragi nabrałyby atrakcyjności (bezpośrednie połączenie).

 • Petr – 27.04.2017

  @ Koń Bińo: Czesi mieli takie plany, ale sprawa rozbiła się o dofinansowanie pociągu na krótkim polskim odcinku. Cóż, miej pretensje do dolnośląskiego Urzędu Marszałkowskiego, że nie widzi sensu w takich ofertach a oczkiem w jego głowie jest jedynie Wrocław i okolice.

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.