TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Dolnośląskie: Autobus zderzył się z traktorem
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 05.07.2018 12:39:46

Jedna osoba nie żyje, osiem rannych w wypadku z udziałem autobusu na DK 33

Jedna osoba nie żyje, a osiem osób zostało rannych w wyniku zderzenia autobusu z ciągnikiem rolniczym na Drodze Krajowej nr 33 w Wilkanowie między Kłodzkiem i granicą z Czechami. Trasa w miejscu wypadku jest zablokowana.

Do wypadku doszło 5 lipca przed godziną 8 na wysokości Wilkanowa na odcinku między Kłodzkiem i granicą z Czechami. Jak powiedział PAP naczelnik wydziału prewencji Komedy Powiatowej Policji w Kłodzku kom. Krzysztof Bal, najprawdopodobniej autobus najechał na tył ciągnika rolniczego w wyniku czego ciągnik z przyczepą wpadł do rowu. Kierowca pojazdu rolniczego zginął na miejscu. Bal poinformował, że osiem osób jadących autobusem zostało rannych.

Na miejsce skierowano dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, którymi zostali przewiezieni do szpitala jedna z pasażerek i kierowca autobusu.(PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Dolnośląskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.