TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Dolnośląskie: Naczepa uderzyła w autobus
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 29.01.2018 20:07:54

Dwie osoby nie żyją, a 12 zostało rannych po zderzeniu autobusu z naczepą tira na drodze krajowej nr 3 w powiecie lubińskim na Dolnym Śląsku.

Dwie osoby nie żyją, a 12 zostało rannych po zderzeniu autobusu z naczepą tira na drodze krajowej nr 3 w powiecie lubińskim na Dolnym Śląsku. Na miejscu trwa akcja ratunkowa.

Jak powiedział PAP rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Lubinie Jan Pociech, do wypadku doszło po godzinie 17. na drodze pomiędzy Polkowicami i Lubinem w okolicach zjazdu na miejscowość Obora.

"Ze wstępny ustaleń wynika, że od jadącej w stronę Lubina ciężarówki odczepiła się naczepa i uderzyła w nadjeżdżający z naprzeciwka autobus" - powiedział Pociecha. Wcześniej policja podała, że zderzył się dwa busy, a rannych jest co najmniej 10 osób.

W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosły dwie osoby; rannych jest 12 osób. Trwa akcja ratunkowa.

Droga w miejscu wypadku jest nieprzejezdna.(PAP)Sprawdź też:
wypadek
Dolnośląskie

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.