TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Dolnośląskie: Naczepa uderzyła w autobus
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 29.01.2018 20:07:54

Dwie osoby nie żyją, a 12 zostało rannych po zderzeniu autobusu z naczepą tira na drodze krajowej nr 3 w powiecie lubińskim na Dolnym Śląsku.

Dwie osoby nie żyją, a 12 zostało rannych po zderzeniu autobusu z naczepą tira na drodze krajowej nr 3 w powiecie lubińskim na Dolnym Śląsku. Na miejscu trwa akcja ratunkowa.

Jak powiedział PAP rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Lubinie Jan Pociech, do wypadku doszło po godzinie 17. na drodze pomiędzy Polkowicami i Lubinem w okolicach zjazdu na miejscowość Obora.

"Ze wstępny ustaleń wynika, że od jadącej w stronę Lubina ciężarówki odczepiła się naczepa i uderzyła w nadjeżdżający z naprzeciwka autobus" - powiedział Pociecha. Wcześniej policja podała, że zderzył się dwa busy, a rannych jest co najmniej 10 osób.

W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosły dwie osoby; rannych jest 12 osób. Trwa akcja ratunkowa.

Droga w miejscu wypadku jest nieprzejezdna.(PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Dolnośląskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.